facebook
Exkluzivní partner sekce
Tematické sekce
 
Branžové sekce
Přehledy
Tiskárna Brno (CCB)
 
Tematické seriály
Nové!

GDPR

General Data Protection Regulation zásadně mění zpracování osobních údajů a zavádí nové povinnosti...

články >>

 
Nové!

Jak uřídit IT projekt a nezbláznit se

Užitečné tipy a nástroje pro řešení problémů řízení inovací a vývoje produktů...

články >>

 
Nové!

Industry 4.0

Průmysl 4.0

Jaký vliv bude mít čtvrtá průmyslová revoluce na výrobu a výrobní firmy?

články >>

 

Komplexní svět eIDAS

O nařízení eIDAS již bylo mnoho řečeno i napsáno. A proto jediné, o čem...

články >>

 

Trendy v CRM

Systémy pro řízení vztahů se zákazníky (CRM) prochází v posledních letech výraznou změnou. Zatímco dříve...

články >>

 

Příručka úspěšného IT manažera

Dnes je řada IT manažerů opomíjena. Úspěšní bývají brouci Pytlíci a Ferdové...

články >>

 

Pokročilá analýza provozu datových sítí

V tomto čtyřdílném seriálu vás seznámíme s různými metodami a přístupy...

1. až 4. díl >>

 

Cesta k efektivnímu identity managementu

Správa identit a přístupů (IAM) je klíčová oblast pro zaručení bezpečnosti...

1. až 9. díl >>

ERP systémy - podnikové informační systémy

Více informací o ERP systémech najdete na specializovaném webu www.ERPforum.cz

www.erpforum.cz
clanky ERP systémy: články

IFS pomáhá zvyšovat produktivitu společnosti Armatury Group

Analýzou skutečných nákladů na zakázku a zjednodušením výrobních procesů pomáhají IFS Aplikace zvyšovat celkovou konkurenceschopnost společnosti. Akciová společnost Armatury Group vznikla fúzí tří subjektů v roce 2000. Informační systém, který používala firma od svého vzniku, ale brzy přestal vyhovovat jejím potřebám. To se projevilo už při první reimplementaci v roce 2002. Vzhledem k tomu, že v systému byla velká část vlastních úprav, trvala reimplementace delší dobu než původní implementace. Navíc se ukázalo, že původní systém je vzhledem k rostoucímu objemu dat nestabilní. Především ale nevyhovoval v oblasti skladové evidence, vyhodnocov... více »

Money S5

Novinka na českém trhu ERP řešení

Money S5
Společnost Cígler Software buduje pro své ekonomické systémy Money pozici na českém trhu od roku 1990. Výsledkem je mimo jiné fakt, že předchůdce hodnoceného řešení, Money S3, má dnes v České republice a na Slovensku více jak šedesát tisíc instalací, převážně v segmentu menších a středně velkých společností. Podívejme se nyní podrobněji na jeho následovníka – systém Money S5, který vstoupil na český trh koncem loňského roku.
Jak vzniká nový informační systém Nová verze S5 se od Money S3 diametrálně liší. Změnily se jak používané technologie pro její vývoj, tak způsob implementace. Na rozdíl od Money S3, který je typickým "krabicovým" so... více »

Rozhovor: Karat Software doplnil portfolio o Money S5

Společnost Karat Software nedávno oznámila, že doplňuje své portfolio o Money S5 – nový podnikový informační systém společnosti Cígler Software. Stručná oficiální tisková zpráva k tomu uvádí, že cílem Karat Software je oslovení menších společností, pro které je podnikový informační systém Karat příliš robustní nebo cenově nedostupný. Cílem je také postupně nabízet přechod na Money S5 uživatelům staršího řešení, informačního systému ISO. Protože avizovanou spolupráci Karat Software a Cígler Software považujeme za významnou událost na trhu ERP řešení pro malé a střední podniky, rozhodli jsme se krátce vyzpovídat nejvyšší představitele obou spo... více »

Zkušenosti z implementace IS ve společnosti GZ Digital Media

Zkušenosti z implementace IS ve společnosti GZ Digital Media
Ve společnosti GZ Digital Media (dále jen GZ) byl nasazen a od roku 1998 využíván informační systém UniPack od české firmy GC System vyvinutý nad databázovým prostředím UniVerse. Tento informační systém během několika let přestal splňovat informační potřeby firmy a nepodporoval dostatečně její podnikatelské záměry. Výrobce informačního systému totiž ukončil jeho vývoj. Aplikace tak postupně ztrácela kontakt s moderními technologiemi. Například uživatelské rozhraní aplikace bylo pouze ve znakovém prostředí (terminál) bez ovládání myší a použitá postrelační databáze neumožňovala napojení standardních aplikací (Excel, Word, B2B, MIS apod.) Tato... více »
akce

Jak dodavatelé ERP pečují o své zákazníky

Co lze očekávat od servisních služeb k ERP systémům na českém trhu?

Jak dodavatelé ERP pečují o své zákazníky
Problematika výběru ERP systému se dotýká nejen samotného produktu a jeho dodavatele, ale také služeb, které se s ním pojí. Způsob a podmínky podpory klíčové podnikové aplikace není dobré ponechat náhodě. Již na počátku je nutné prověřit rozsah a úroveň služeb pro celý životní cyklus ERP systému. Zvýšená pozornost by měla být věnována také poimplementačním servisním službám. Jen tak můžete předejít případným nedorozuměním, konfliktům či nepříjemným právním sporům.
Služby z hlediska obchodního cyklu Základní členění služeb k ERP systémům, podobně jako u běžně dostupných průmyslových komodit, vychází z podstaty a časového průběhu obchodní... více »

Stálice, novinky i premiéry v nabídce ERP systémů na Invexu 2007

Podnikové informační systémy budou letos na Invexu představeny nejen v rámci expozic jednotlivých vystavovatelů pavilonu V, ale také formou odborné konference ERP Fórum.
Už první ročník konference ERP Forum slibuje velmi zajímavý program díky účasti řady významných dodavatelů podnikových informačních systémů. Mezi partnery konference jsou jak tuzemské firmy, tak i globální dodavatelé podnikových informačních systémů. Návštěvníci konference se tak mohou těšit na vystoupení odborníků z firem SAP, Oracle, Abra Software, DC Concept, J.K.R., LCS International a BM Servis. Provázanost problematiky ERP systémů se specializovanými řešeními pro l... více »
 
Další stránky tematické sekce: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26
Ceník inzerce portálu SystemOnLine