facebook
Exkluzivní partner sekce
Tematické sekce
 
Branžové sekce
Přehledy
 
Tematické seriály
Nové!

GDPR

General Data Protection Regulation zásadně mění zpracování osobních údajů a zavádí nové povinnosti...

články >>

 
Nové!

Jak uřídit IT projekt a nezbláznit se

Užitečné tipy a nástroje pro řešení problémů řízení inovací a vývoje produktů...

články >>

 
Nové!

Industry 4.0

Průmysl 4.0

Jaký vliv bude mít čtvrtá průmyslová revoluce na výrobu a výrobní firmy?

články >>

 

Komplexní svět eIDAS

O nařízení eIDAS již bylo mnoho řečeno i napsáno. A proto jediné, o čem...

články >>

 

Trendy v CRM

Systémy pro řízení vztahů se zákazníky (CRM) prochází v posledních letech výraznou změnou. Zatímco dříve...

články >>

 

Příručka úspěšného IT manažera

Dnes je řada IT manažerů opomíjena. Úspěšní bývají brouci Pytlíci a Ferdové...

články >>

 

Pokročilá analýza provozu datových sítí

V tomto čtyřdílném seriálu vás seznámíme s různými metodami a přístupy...

1. až 4. díl >>

 

Cesta k efektivnímu identity managementu

Správa identit a přístupů (IAM) je klíčová oblast pro zaručení bezpečnosti...

1. až 9. díl >>

ERP systémy - podnikové informační systémy

Více informací o ERP systémech najdete na specializovaném webu www.ERPforum.cz

www.erpforum.cz
clanky ERP systémy: články

Bez informací voda nepoteče

Bez informací voda nepoteče
Pokud se současný člověk potřebuje umýt či napít, jde k nejbližšímu vodovodnímu kohoutku, otočí jím a očekává, že z něj poteče čistá, pitná voda v dostatečném množství a kvalitě. Nepřemýšlí o tom, že dostat vodu do našich domovů není samozřejmost, ale velmi složitý proces, který zajišťují společnosti z oboru zvaného utility, či jinak vodovody a kanalizace. Ten kromě jiného vyžaduje značnou podporu moderních informačních technologií.
Úkole... více »

Rozhovor: Jana Bínová, Epicor Software Czech

Rozhovor: Jana Bínová, Epicor Software Czech
„Epicor 9 je náš nejkomplexnější systém,“ říká Jana Bínová, regional consulting manager, Epicor Software Czech Vaše společnost nedávno uvedla na český trh novou verzi ERP systému. Nabízí Epicor 9 oproti předchozím verzím nějaké zásadní inovace? Jednou z největších výhod našeho nového řešení je bezesporu maximální využití nejmodernějších technologií. Epicor 9 je postaven na konfigurovatelné SOA ... více »

Právní aspekty smluv na implementaci IS

Právní aspekty smluv na implementaci IS
Kvalitní smlouva je jednou z klíčových podmínek úspěšné realizace jakéhokoliv IT projektu. A i když strany někdy přistupují k jednáním o smlouvě s pocitem, že bez ohledu na její obsah přece vždy budou muset konkrétní věc vyřešit tzv. lidsky, dlouhodobá praxe ukazuje, že v životě IT projektu jsou momenty, kdy se poctivá příprava smlouvy skutečně vyplatí.
Smlouva se jako základ projektů při dodávkách podnikových informačních systémů nebo služeb často stáv&aacut... více »

Jak na dotace v ICT?

Jak na dotace v ICT?
Pokud uvažujete o investicích do svého ICT, tak máte letos poslední velkou příležitost získat na projekt dotaci z evropských fondů. Ušetřit přitom můžete až polovinu z celkové částky. Šance jsou se správně připravenou žádostí vysoké, především pokud se spojíte se specialisty na získávání dotací, s jejichž pomocí se úspěšnost zvyšuje o desítky procent. V rámci aktuální výzvy programu ICT v podnicích jsou primárně podporovány aktivity související se zaváděním informačních a komunikačních technologií ve společnostech, přičemž důraz je kladen v prvé řadě na zvýšení konkurenceschopnosti. Jaké jsou hlavní podmínky a kritéria, která jsou při procesu... více »
akce

Co všechno musí umět ERP pro potravináře

Co všechno musí umět ERP pro potravináře
Všichni to dobře známe: přijdeme ráno do obchodu či kavárny a očekáváme, že nám k snídani prodají čerstvé pečivo, které si namažeme čerstvým máslem. Málokdo z nás, spotřebitelů, si však uvědomí, co vše je nutné k tomu, aby naše, tak samozřejmé, požadavky mohli výrobci toho všeho denně splnit. Většina spotřebitelů to samozřejmě vědět ani nepotřebuje. To ale neplatí o tvůrcích IT řešení pro potravinářské společnosti. Ti naopak musí všechny procesy vedoucí k tomu, že housky jsou ráno na krámě, znát velmi přesně. Protože pekárny, mlékárny, zpracovatelé masa ani ostatní výrobci potravin už dnes prostě nemohou existovat bez specializovaného ERP sys... více »

O změně distribuční sítě Informačního systému K2

s Markem Kučerou, výkonným ředitelem společnosti K2 atmitec

O změně distribuční sítě Informačního systému K2
Už od léta vás průběžně informujeme o významných změnách v distribuční síti Informačního systému K2. Připomeňme, že jeho výrobce, společnost K2 atmitec s.r.o., se v létě rozhodl neprodloužit některým obchodním partnerům distribuční smlouvu. Konkrétně šlo o společnost K2 atmitec syst a její dceřiné firmy. Situace byla z počátku velmi nepřehledná, protože součástí spolupráce mezi společností K2 atmitec a jejími distribučními partnery bylo také právo užívat společnou firemní značku. Názvy jednotlivých společností, výrobce i jeho distributorů proto byly velmi podobné. Dnes již uskupení bývalých distributorů IS K2 nese název Flores a údajně intenz... více »
 
Další stránky tematické sekce: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26
Ceník inzerce portálu SystemOnLine