facebook
Tematické sekce
 
Branžové sekce
Přehledy
IT Systems - online trafika
 
Tematické seriály
Nové!

GDPR

General Data Protection Regulation zásadně mění zpracování osobních údajů a zavádí nové povinnosti...

články >>

 
Nové!

Jak uřídit IT projekt a nezbláznit se

Užitečné tipy a nástroje pro řešení problémů řízení inovací a vývoje produktů...

články >>

 
Nové!

Industry 4.0

Průmysl 4.0

Jaký vliv bude mít čtvrtá průmyslová revoluce na výrobu a výrobní firmy?

články >>

 

Komplexní svět eIDAS

O nařízení eIDAS již bylo mnoho řečeno i napsáno. A proto jediné, o čem...

články >>

 

Trendy v CRM

Systémy pro řízení vztahů se zákazníky (CRM) prochází v posledních letech výraznou změnou. Zatímco dříve...

články >>

 

Příručka úspěšného IT manažera

Dnes je řada IT manažerů opomíjena. Úspěšní bývají brouci Pytlíci a Ferdové...

články >>

 

Pokročilá analýza provozu datových sítí

V tomto čtyřdílném seriálu vás seznámíme s různými metodami a přístupy...

1. až 4. díl >>

 

Cesta k efektivnímu identity managementu

Správa identit a přístupů (IAM) je klíčová oblast pro zaručení bezpečnosti...

1. až 9. díl >>

BPM – Procesní řízení

BPM, řízení a optimalizace podnikových procesů, řízení workflow

clanky BPM – Procesní řízení: články

Podnikové portály (3. díl)

Portálové projekty a časté chyby zadavatelů

Podnikové portály (3. díl)
Uvažujete-li o nasazení portálové technologie do vaší společnosti, následující článek by vám měl napovědět, čeho byste se měli vyvarovat, na co se naopak zaměřit a jak se vyhnout riziku neúspěchu, ztracené příležitosti a špatně vynaložených investic.
Berte portál jako strategii a vizi Portál není tím typem SW aplikace, kterou je v organizaci vhodné aplikovat „jen tak“. Svým způsobem představuje směr či strategii firemního IT, kterou je za určitých okolností vhodné zvolit a setrvat v ní. Jako každá strategie, i tato by měla mít svou vizi, plán, přínos, návratnost, vlastníka a... více »

Podnikové portály (2. díl)

Portál jako součást manažerského rozhodování

Podnikové portály (2. díl)
V minulém článku jsme se seznámili s portálem coby vstupní branou do interních či externích systémů. Představili jsme výhody jeho nasazení a usnadnění práce uživatelům při každodenním přístupu k datům. Nyní navážeme možnostmi využití portálů k podpoře podnikových procesů od jejich automatizace, uživatelských rolí až po pomoc v manažerském rozhodování.
Proč právě portál? Hledáte-li např. řešení pro Document Management System, vyberete si takové, které obsahuje funkcionalitu podporující práci s dokumenty, byť je jeho součástí v nějaké formě také portál. Stejně tak se budete rozho... více »
  

- Inzerce -

Efektivita není žádná magie

EDM Trade Tlak zákazníků při vyjednávání o ceně a dodatečných službách roste. Zákazníci očekávají slevy a bonusy téměř na každém kroku. Pokud nepochodí u jednoho obchodníka, jdou ke druhému. A tento trend se neprojevuje jen na trhu B2C, kde navíc působí ohromné množství slevových portálů se slevami téměř na vše. Významný je také na B2B trhu. Dodávat kvalitnější zboží, poskytovat lepší služby, a to vše za menší cenu a s většími slevami a bonusy. Jak toho v realitě dosáhnout i bez vlastnictví kouzelného prstenu? Buďte efektivnější!

Podnikové portály (1. díl)

Základní možnosti portálů, aktuální trendy

Podnikové portály (1. díl)
Portály patří k oblíbeným technologiím, na kterých staví společnosti svá řešení. Ta jsou vstupní branou ke všem aplikacím, které společnosti využívají ke každodenní komunikaci jak se zaměstnanci, tj. intranetová řešení, tak i se svými zákazníky a partnery. Je možné si vybrat z řady produktů – placených i neplacených. Nejen proto jsou portály vhodné pro společnosti všech velikostí i všech oblastí působení.
Co mi přinese zavedení portálového řešení? Mezi hlavní výhody patří sjednocení prostředí, flexibilita pro úpravy dle rychle se měnících potřeb a rychlost nasazení. U větš... více »

Význam BPM pro akviziční procesy

Význam BPM pro akviziční procesy
Vytvoření běžného účtu klientovi - 3 minuty. Předschválení spotřebitelského úvěru - 4 minuty. Jak toho dosáhnout? S pomocí business process management řešení (BPM). S jeho pomocí totiž mohou moderní finanční domy snadno a rychle zavádět nové produkty, které plně korespondují s dnešními požadavky na kvalitu služeb, komfort a online zpracování a komunikaci. Jednou z mnoha oblastí pro uplatnění BPM ve finančních institucích jsou akviziční procesy.
Finanční instituce poskytují širokou škálu produktů a služeb, které se neomezují pouze na bankovnictví. Mezi přední odvětví dále patří segment poj... více »

Moderní BPM pro finanční instituce

Moderní BPM pro finanční instituce
Pro moderní finanční instituce je v dnešní době nutností zajistit rychlé zavedení nových procesů plně korespondujících s požadavky na speed-to-market a kvalitu služeb orientovaných především na zákazníka, vše samozřejmě v souladu s platnou legislativou. Moderní BPM (business proces management), tedy řešení pro řízení obchodních procesů, jim nabízí daleko víc. V konečném výsledku z jeho zavedení budou profitovat jak samotné finanční instituce, tak i jejich zákazníci.
Klíčové slovo automatizace Finanční instituce, které plně zautomatizují své procesy (akviziční, back-office, front-office, atd.), a zefekt... více »
akce BPM – Procesní řízení: Konference, semináře, školení, ...
akce

Začnou netechnologické firmy dodávat aplikace?

Začnou netechnologické firmy dodávat aplikace?
Analytici IDC, Gartneru a dalších organizací se shodují v tom, že během dvou až tří let budou podstatnou část firemní informatiky řídit manažeři uživatelských útvarů. IT experti se podle této vize zaměří spíše na fungování infrastruktury, vyjednávání s cloudovými poskytovateli, bezpečnost a podobné záležitosti. Méně se ale hovoří o tom, že obdobná změna se začíná odehrávat i na dodavatelské straně. V roce 2013 už je možné, aby dodavatelem aplikace byla netechnologická konzultační firma, která si technologii prostě pronajme. A řada věcí nasvědčuje tomu, že už v příštím roce musí někteří tradiční IT ... více »
 
Další stránky tematické sekce: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6
Ceník inzerce portálu SystemOnLine