facebook
Tematické sekce
 
Branžové sekce
Přehledy
Gopas - ManDay.it
 
Tematické seriály
Nové!

GDPR

General Data Protection Regulation zásadně mění zpracování osobních údajů a zavádí nové povinnosti...

články >>

 
Nové!

Jak uřídit IT projekt a nezbláznit se

Užitečné tipy a nástroje pro řešení problémů řízení inovací a vývoje produktů...

články >>

 
Nové!

Industry 4.0

Průmysl 4.0

Jaký vliv bude mít čtvrtá průmyslová revoluce na výrobu a výrobní firmy?

články >>

 

Komplexní svět eIDAS

O nařízení eIDAS již bylo mnoho řečeno i napsáno. A proto jediné, o čem...

články >>

 

Trendy v CRM

Systémy pro řízení vztahů se zákazníky (CRM) prochází v posledních letech výraznou změnou. Zatímco dříve...

články >>

 

Příručka úspěšného IT manažera

Dnes je řada IT manažerů opomíjena. Úspěšní bývají brouci Pytlíci a Ferdové...

články >>

 

Pokročilá analýza provozu datových sítí

V tomto čtyřdílném seriálu vás seznámíme s různými metodami a přístupy...

1. až 4. díl >>

 

Cesta k efektivnímu identity managementu

Správa identit a přístupů (IAM) je klíčová oblast pro zaručení bezpečnosti...

1. až 9. díl >>

Účetní a ekonomické systémy

IT řešení pro malé a střední firmy, účetní programy

clanky Účetní a ekonomické systémy: články

ABRA G2

Stále se zlepšuje

Po nějaké době se nám opět dostal k testování nejmenší z produktové řady informačních systémů ABRA – IS ABRA G2 ve své poslední verzi. Nedalo nám to, abychom nezjistili, co je v něm nového, co se autorům podařilo vylepšit, případně i na co pozapomněli.
ABRA G2 je malý ERP systém postavený na osvědčeném principu klient/server. Používaným databázovým serverem je Firebird – vyzkoušený, kvalitní a zdarma dodávaný správce databází. I díky němu je G2 vhodná také pro menší rozvíjející se firmy, kterým nezatíží již tak často napnutý finanční rozpočet, a přitom jim poskytne řešení umožňující zpracovávat a vyhodnocovat firemní data kvalitativně o ... více »
POINT.X

Ekonomický systém Sysel

Podrobná recenze

Firma CSH se věnuje vývoji ekonomických systémů již od roku 1990. Mezi její produkty patří program Syslík pro vedení mzdové agendy, program Syslíček pro vedení daňové evidence a program Domovník pro správce nemovitostí. Vlajkovou lodí nabídky je pak ekonomický systém Sysel, který jsme v naší redakci podrobili důkladné recenzi. Ekonomický systém Sysel slouží k vedení účetnictví a souvisejících agend v podnikatelských subjektech, případně příspěvkových organizacích. Z naší recenze vyplynulo, že je vhodný zejména pro podnikající fyzické osoby a malé obchodní společnosti.
První dojmy – ovládání, účtování Systém Sysel je koncipován jako modu... více »

Recenze: Na řízení firmy s Periskopem 3.0

Periskop 3.0 firmy Accord představuje informační systém vhodný pro nasazení především v malých a středních podnicích. Jeho moduly mohou být zakoupeny a používány samostatně, či spojeny do cenově výhodnějšího funkčního celku. Oproti řadě konkurenčních programů v podobné cenové kategorii obsahuje systém Periskop i komplexní modul podporující logistické operace a velká pozornost je věnována i marketingu, nebo chcete-li moderně CRM, tedy řízení vztahů se zákazníky.
Celý systém je poměrně otevřený a lze jej na přání zákazníka upravit na míru potřebám konkrétního podniku. Technologicky je systém založen na osvědčené architektuře klient/server ... více »
POINT.X

Recenze: Ekonomický systém Aconto Corporate

Ekonomický systém Aconto je komplexní systém, který firma PCS nabízí v několika verzích. Námi recenzovaná verze Aconto Corporate je určena pro vedení účetnictví a ekonomické agendy menších a středních firem včetně poboček. Pojďme se nyní společně podívat na její silné a slabé stránky.
Ekonomický systém Aconto je založen na osvědčené architektuře klient/server, tzn. že je složen ze dvou částí: databázového SQL serveru a vlastního ekonomického systému vytvořeného v prostředí Delphi. Instalace ekonomického systému přesto není nijak náročná. Po instalaci programu v síti, případně do lokálního počítače, dojde nejprve k vytvoření základní data... více »
akce

Recenze: TaxEdit a Tax 2007

Vyplnění daňových přiznání je činnost, která nahání mnoha lidem hrůzu. K odstranění alespoň některých problémů s vyplňováním daňových přiznání spojených a k urychlení této činnosti mohou významně pomoci k tomu určené programy. Především pro účetní firmy a daňové poradce jsou tyto programy již nepostradatelným pomocníkem.
Software Tax 2007 je určen pro zpracování daňových přiznání a přehledů pro správu sociálního zabezpečení a pro zdravotní pojišťovny. Program je produktem jihlavské firmy Stormware. Program Tax umožňuje načtení údajů z účetnictví nebo daňové evidence vedené v programu Pohoda, uživatelům tohoto ekonomického systému se tak ... více »

Recenze: Vario ve verzi 11

Program Altus Vario, jehož dodavatelem je firma Altus Development, je komplexní podnikový systém určený ke zpracování veškerých agend firem střední velikosti. Program v aktuální verzi 11 obsahuje moduly adresář, evidence majetku, banka, pokladna, vydané doklady (faktury, dobropisy), přijaté doklady, mzdy a personalistika, sklad, kurzovní lístek, výroba, zakázky, objednávky, účetnictví a další. Všechny moduly systému Altus Vario spolupracují, ale každý z nich může být používán i samostatně.
Ergonomie a ovládání Mezi přednosti programu Vario patří především způsob práce se seznamy dokladů v jednotlivých modulech. Seznamy dokladů jsou zo... více »
 
Další stránky tematické sekce: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9
Ceník inzerce portálu SystemOnLine