facebook LinkedIN LinkedIN - follow

Získejte větší návratnost menší investice do ERP

Získejte od systému více a plaťte méně

roi-2.jpgImplementovali jste podnikový informační systém ERP na základě slibu, že zefektivní Vaše operace a ušetří Vaši společnosti peníze? Teď, ale naneštěstí zjisťujete, že díky zvyšování poplatků a nákladným upgradům se finanční přínos Vašeho ERP řešení snižuje? Položili jste si již otázku kdo vlasně vlastní koho ve vztahu mezi Vámi a Vašim ERP dodavatelem? Epicor věří, že jste to právě Vy, kdo by měl mít navrch nad Vaším ERP dodavatelem.

To ale není možné bez účinné kontroly poplatků, možnosti ovlivňovat vlastnosti a funkcionalitu dalších verzí Vašeho řešení a bez snadného přístupu k službám dodavatele.

Připravili jsme pro Vás sadu nástrojů, která vám opět pomůže získat kontrolu nad Vaším ERP řešením. Součástí tohoto balíčku je Interaktivní ERP kalkulačka, která Vám na základě předpokládané délky užívaní Vašeho ERP řešení, množství uživatel a poskytovatele vypočítá a graficky znázorní kolik můžete ušetřit na poplatcích za licence, služby a maintenance.

K dokreslení ucelené představy o tom, jak si jednotlivá ERP řešení stojí máme pro Vás exkluzivní nezávislou studii analytické společnosti Gartner – Magický Kvadrant ERP 2009. V této nejkomplexnější ERP studii roku 2009, společnost Gartner hodnotí 13 ERP řešení nejvýznamnějších poskytovatelů určených pro produktově zaměřené společnosti o velkosti 100 až 1000 zaměstnanců. Táto studie obsahuje jak ucelené hodnocení a zařazení do poskytovatelů do jedné ze čtyř profilových skupin, tak detailní náhled na jednotlivá řešení z nezávislého pohledu.

Toto jsou jen dva z mnoha nástrojů, které jsou vám k dispozici na http://cz.epicorroi.com. Převezměte opět kontrolu nad Vaším ERP řešením s pomocí optimalizačního balíčku od Epicoru.