facebook
Exkluzivní partner sekce
Tematické sekce
 
Branžové sekce
Přehledy
 
Tematické seriály
 

GDPR

General Data Protection Regulation zásadně mění zpracování osobních údajů a zavádí nové povinnosti...

články >>

 

Jak uřídit IT projekt a nezbláznit se

Užitečné tipy a nástroje pro řešení problémů řízení inovací a vývoje produktů...

články >>

 

Industry 4.0

Průmysl 4.0

Jaký vliv bude mít čtvrtá průmyslová revoluce na výrobu a výrobní firmy?

články >>

 

Komplexní svět eIDAS

O nařízení eIDAS již bylo mnoho řečeno i napsáno. A proto jediné, o čem...

články >>

 

Trendy v CRM

Systémy pro řízení vztahů se zákazníky (CRM) prochází v posledních letech výraznou změnou. Zatímco dříve...

články >>

 

Příručka úspěšného IT manažera

Dnes je řada IT manažerů opomíjena. Úspěšní bývají brouci Pytlíci a Ferdové...

články >>

 
Partneři webu
Navisys
Trendy ICT , DMS/ECM - Správa dokumentů

DMS-IN.CLOUD

Správa informací bez starostí

Ing. Lukáš Grásgruber


DMS-IN.CLOUDSpolečnost Digital Resources uvedla na trh nové řešení pro správu dokumentů a informací s názvem DMS-IN.CLOUD. Jak už název napovídá, jde o řešení typu DMS (Document Management System) poskytované formou cloudové služby. Nové řešení postavené na osvědčeném DMS systému M-Files představuje moderní řešení správy dokumentů a informací bez nutnosti starat se o správu potřebné IT infrastruktury. DMS-IN.CLOUD se proto hodí zejména pro menší a středně velké firmy, jelikož nabízí komplexní řešení pro dokument management bez starostí o hardware, dodatečný personál, aktualizace serverových komponent apod.


Obr. 1: Nové řešení DMS-IN.CLOUD při slavnostním uvedení osobně představil Jan Sedláček, předseda představenstva společnosti Digital Resources.
Obr. 1: Nové řešení DMS-IN.CLOUD při slavnostním uvedení osobně představil Jan Sedláček, předseda představenstva společnosti Digital Resources.

M-Files

Systém M-Files, na kterém je nová služba DMS-IN.CLOUD postavena, je špičkovým nástrojem pro inteligentní správu firemních informací a dokumentů. Nabízí širokou paletu funkcí nejen pro správu, sdílení a třídění dokumentů, ale i pro automatizaci procesů (schvalování) a verzování dokumentů. Navíc nabízí velmi komfortní a přehledné uživatelské prostředí, které lze jednoduše integrovat do firemní infrastruktury a propojit s celou řadou dalších systémů. Pomocí systému M-Files získávají uživatelé přístup k dokumentům a informacím dle svých přístupových práv, a to prakticky z jakéhokoli zařízení včetně mobilních (podporovány jsou operační systémy Windows, Android a iOS).

M-Files patří mezi nejlepší ECM/DMS systémy současnosti a používají jej statisíce uživatelů ve více než 100 zemích světa. Jde o řešení označené společností Gartner jako Vizionář a jako Lídr dle společností Forrester a Nucleus.

DMS-IN.CLOUD

Základní varianta služby DMS-IN.CLOUD v ceně 902 Kč/uživatel/měsíc obsahuje licenci systému M-Files Online, standardní uživatelskou podporu, služby datacentra, zabezpečenou šifrovanou datovou komunikaci, základní administraci, školení uživatelů a na serverech pak bezpečnostní řešení ESET a HackerGuardian vulnerability report.

Na webových stránkách www.dms-in.cloud je k dispozici konfigurátor, kde si mohou firmy sestavit své řešení přesně na míru, nebo vybrat některý ze zvýhodněných balíčků služeb. Službu je tak možné přizpůsobit specifickým potřebám firmy. Lze si vybrat z několika prémiových služeb, jako je například M-Files Admin – vlastní administrátor, zálohování, rozšířený prostor na disku, zajištění Disaster Recovery, integrace s podnikovým systémem či tvorba firemních workflow.

Mezi tři základní zvýhodněné balíčky služeb patří:

  1. Basic – kromě základní varianty služby obsahuje ještě zálohování dat 1× týdně.
  2. Advanced – v porovnání s balíčkem Basic obsahuje navíc službu vlastního administrátora, jeho školení a certifikaci, a také rozšířený prostor na disku.
  3. Premium – navíc k balíčku Advanced nabízí zálohování 1× denně a rovněž pokrývá integraci s dalším podnikovým systémem (např. ERP, CRM) a tvorbu workflow.

Obr. 2: Při prohlídce prostor datového centra DataSpring (s mezinárodní certifikací na úrovni Tier III) v jihomoravských Lužicích, ze kterého bude nová služba DMS-IN.CLOUD poskytována, jsme se mohli osobně přesvědčit o vysoké úrovni zabezpečení a zajištění dostupnosti nového řešení.
Obr. 2: Při prohlídce prostor datového centra DataSpring (s mezinárodní certifikací na úrovni Tier III) v jihomoravských Lužicích, ze kterého bude nová služba DMS-IN.CLOUD poskytována, jsme se mohli osobně přesvědčit o vysoké úrovni zabezpečení a zajištění dostupnosti nového řešení.

Digital Resources

Dodavatel řešení DMS-IN.CLOUD společnost Digital Resources, a. s., je aktuálně jedním z nejúspěšnějších partnerů M-Files ve střední Evropě. Digital Resources podporuje zhruba 10 000 koncových uživatelů M-Files v 19 zemích Evropy. Ve svém portfoliu má též vlastní CRM systém Intuo ‒ Company Intelligence, který je plně integrován s M-Files a pomáhá zefektivnit jakékoliv procesy ve firmě. Více informací o řešeních M-Files a Intuo ‒ Company Intelligence najdete na webu www.digres.cz.

Chcete získat časopis IT Systems s tímto a mnoha dalšími články z oblasti informačních systémů a řízení podnikové informatiky? Objednejte si předplatné nebo konkrétní vydání časopisu IT Systems z našeho archivu.

Inzerce

Nezapomněli jste si prodloužit předplatné časopisu IT Systems?

IT SystemsKonec ledna je obdobím, kdy už se pomalu začínají rozplývat mnohá novoroční předsevzetí. Je ale také obdobím, kdy je třeba provést řadu každoročně se opakujících činností. V případě IT manažerů a IT profesionálů by mezi nimi nemělo chybět prodloužení předplatného časopisu IT Systems.