facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Tematické sekce
 
Branžové sekce
Přehledy
 
Tematické seriály
 

GDPR

General Data Protection Regulation zásadně mění zpracování osobních údajů a zavádí nové povinnosti...

články >>

 

Jak uřídit IT projekt a nezbláznit se

Užitečné tipy a nástroje pro řešení problémů řízení inovací a vývoje produktů...

články >>

 

Industry 4.0

Průmysl 4.0

Jaký vliv bude mít čtvrtá průmyslová revoluce na výrobu a výrobní firmy?

články >>

 

Komplexní svět eIDAS

O nařízení eIDAS již bylo mnoho řečeno i napsáno. A proto jediné, o čem...

články >>

 

Trendy v CRM

Systémy pro řízení vztahů se zákazníky (CRM) prochází v posledních letech výraznou změnou. Zatímco dříve...

články >>

 

Příručka úspěšného IT manažera

Dnes je řada IT manažerů opomíjena. Úspěšní bývají brouci Pytlíci a Ferdové...

články >>

 
Partneři webu
Dialog 3000Skylla

prazdny kosik Váš košík je prázdný.
  

Na co nezapomenout v projektu budování datového skladu

# Základní pravdy o implementaci řešení business intelligence jsou v dnešní době většinou již ve všeobecném povědomí IT pracovníků i vedení společností. Až při samotných realizacích projektů může docházet k problémům, které ovlivňují jejich celkový úspěch a vnímání. Ukažme si riziková místa realizace projektu datového skladu a zkusme tak těmto nepříjemným situacím předejít.

Strana: 12

Systémy jediné pravdy

# Získat dokonalý přehled o dění ve firmě je snem každého manažera. Každý den musí učinit řadu důležitých rozhodnutí, která mohou ovlivnit chod firmy na dlouhou dobu. Často se však rozhoduje na základě nepřesných informací či pouhého přesvědčení, že jeho instinkty jsou správné. To ale může mít pro firmu fatální následky.

Strana: 16

Performance management

# Performance management je způsob řízení, který spojuje nejnovější metodické poznatky v procesech reportingu, plánování, modelování a analýzy s moderními technologiemi za účelem zvýšení podnikové výkonnosti. Představuje způsob neustálého zlepšování podniku prostřednictvím zlepšování jeho jednotlivých částí.

Strana: 24

Nové trendy v oblasti utilit

Odvětví utilit prochází historickou změnou. Vytváří se volný trh přinášející riziko ztráty zákazníků přechodem ke konkurenci. Tento nový trh je charakteristický zaváděním nových produktů a služeb, poklesem loajality zákazníků a rostoucí nepředvídatelností. Privatizace navíc postavila tyto organizace do situace, kdy se jejich klíčovým podnikatelským cílem stala tvorba zisku, tj. hodnoty pro akcionáře.

Strana: 28

Šest tipů pro úspěšný outsourcing

V dnešní době management velkých společností nerozebírá, zda využít outsourcing. Rozebírá se, jak to udělat a koho si vybrat za partnera, aby celá akce skončila úspěchem. Když člověk něco přestane dělat sám a začne danou činnost outsourcovat, je potřeba, aby se místo starosti o aktiva začal zajímat o výsledky. Většinu zmatků kolem outsourcování způsobuje to, že se kupující nesmíří s tím, že poskytovatel služby instinktivně neví, co se po něm chce.

Strana: 48

Když už webhosting nestačí

# Stejně jako produkty nebo značky, mají i webové projekty svůj životní cyklus a tempo, které se často mění v nárocích na technická řešení. Jak poznat, kdy je už standardní pronájem služeb formou webhostingu nevyhovující, a je tedy třeba jej přemístit na vlastní server? Jaké jsou hlavní rozdíly mezi webhostingem a serverhostingem?

Strana: 62

Bezpečná domácí kancelář

# Také tuzemské firmy i zaměstnanci začínají pomalu přicházet na chuť fenoménu současné doby označovanému jako domácí kancelář neboli home office. Namísto toho, aby zaměstnanec chodil do práce a prostě si odseděl svůj čas v kanceláři, pracuje z domu. Respektive odkudkoliv. Tento trend ale s sebou přináší nové výzvy i v oblasti informační bezpečnosti.

Strana: 64

Servery pro maximální nasazení

# Servery kategorie high-end představují vrcholné produkty výpočetní techniky. Špičkový početní výkon, kapacitu a spolehlivost, které od serverového řešení očekávají velké podniky, jsou schopny poskytnout právě stroje nejvyšší kategorie. Tak jak se liší požadavky zákazníků, jsou i v high-end třídě zastoupena rozdílná řešení na různých platformách.

Strana: 76


Vyprodáno

Helios
- inzerce -