facebook LinkedIN LinkedIN - follow

Informace o vybrané akci

Tiskni akci

XVII. konference SAM v kostce 2023

Pořadatel:  truconneXion, a.s.
Od:  6.12.2023 09:00
Do:  6.12.2023 13:00
Stav:  Akce již skončila.
Místo:  O2 Universum
Českomoravská 2345/17
Město:  Praha 9 - Libeň
Popis:
Obrázek akce17. ROČNÍK TRADIČNÍ KONFERENCE NA TÉMA EFEKTIVNÍ SPRÁVY IT.

Kompetenční Centrum pro SAM, ve spolupráci s partnery, si Vás dovoluje pozvat na již v pořadí sedmnácté pokračování tradiční konference z cyklu SAM v kostce.
Řady předních odborníků na problematiku poradí, jak krok za krokem začít s efektivní správou software a hardware (ITAM), jak nastavit procesy pro bezproblémové řízení požadavků a služeb (ITSM) a předejít nejčastějším chybám.
Těšit se můžete na:
• Základní set informací o NIS2 a novém zákonu o kybernetické bezpečnosti. Dozvíte se, jak zhodnotit rizika ve Vaší firmě a jaká opatření zavést.
• ITAM a ITSM v souvislostech s kybernetickou bezpečností. Analytický přístup současného stavu bezpečnosti organizace, nastavení procesů pro efektivní a bezpečné IT.
• Novinky v řešení ekosystému AuditPRO – příprava na NIS2 s profesionálním nástrojem pro ITAM a ITSM, využití datové synergie mezi všemi moduly systému AuditPro.
• Novinky v poslední verzi 11. Následnou živou ukázku práce s profesionálním nástrojem pro ITAM napříč fyzickým i virtualizovaným prostředím. Nejpoužívanější scénáře pro efektivní správu licencí.
• Případové studie využití jednotlivých systémů AuditPro v praxi
• Novinky v AuditPro ServiceDesk a CMDB


WWW stránka:  www.samvkostce.cz
Kapacita:  Kapacita míst je omezena. V tuto chvíli je k dispozici ještě 70 míst pro veřejnost z řad ředitelů firem, IT specialistů a IT manažerů.
Vstupné/konferenční
poplatek:  
Single: 1500,- CZK, Double: 2000,- CZK. V ceně je registrace, vstup na konferenci, snídaně, coffeebreak, oběd, materiály v el.podobě
Dostupnost akce:  Pro veřejnost
Typ:  Konference
Kategorie:  IT profesionál
Kontaktní osoba:
Martin Hnízdil
telefon: +420777746616
e-mail: registrace@txn.cz
Přiložené soubory:  
Mediální partner:  

Vytvoř novou akci na základě této