facebook LinkedIN LinkedIN - follow

Informace o vybrané akci

Tiskni akci

Trends in Automotive Logistics

Pořadatel:  Aimtec, DTIHK, IHK Regensburg
Od:  16.5.2023 08:30
Do:  16.5.2023 22:00
Stav:  Akce již skončila.
Místo:  Parkhotel Plzeň
Město:  Plzeň
Popis:
Obrázek akceKonference TAL (Trends in Automotive Logistics) je akcí, na které se pravidelně setkávají inspirativní řečníci z praxe i z akademické sféry s odborníky z výroby, logistiky a IT. Je to zároveň příležitost diskutovat o aktuálních tématech v logistice, výrobě nebo integraci a o využití nových technologií, metod a prostředků z oblasti digitalizace. Pro rok 2023 připravujeme již 22. ročník této konference.

#TAL2023: Behind the Scenes at the Digital Factory

Dodavatelské řetězce v odvětví automotive procházejí zatěžkávací zkouškou, ne vždy ale s vyznamenáním. Odolnost a schopnost rychlé reakce na změny se staly základní konkurenční výhodou. Ti, kdo získali díky digitalizaci náskok, jsou na tom o poznání lépe. Digitální transformace společností už totiž neznamená jen vyšší efektivitu, produktivitu nebo ziskovost. Správné rozhodnutí v mimořádných časech je uměním zkušených odborníků, kteří se však neobejdou bez podpory vhodných systémů, procesů, technologií a dat.

Co se skrývá za zdmi úspěšné Digital Factory? Na příští ročník konference Trends in Automotive Logistics přijedou hosté otevřeně sdílet best practices i to, co se v případových studiích nepíše. Odkryjte s námi budoucnost Supply Chainu, automatizace, digitalizace i dalších logistických trendů. Připojte se k nám na TAL 2023 a získejte unikátní pohled na úspěšné projekty z oblasti evropského automotive. Nahlédnete pod pokličku nových technologií a potkáte se osobně s významnými odborníky v oboru.

WWW stránka:  www.talconference.com
Vstupné/konferenční
poplatek:  
4900 Kč / 5900 Kč
Dostupnost akce:  Pro veřejnost
Typ:  Konference
Kategorie:  IT profesionál
Kontaktní osoba:
Marie Mundilová
e-mail: marie.mundilova@aimtecglobal.com
Mediální partner:  
IT Systems

Vytvoř novou akci na základě této