facebook LinkedIN LinkedIN - follow

Informace o vybrané akci

Tiskni akci

Red Hat Summit Connect Prague 2023

Pořadatel:  Red Hat
Od:  14.11.2023 09:00
Do:  14.11.2023 17:00
Stav:  Akce již skončila.
Místo:  CUBEX Centre Prague
Město:  Praha 4
Popis:
Obrázek akceVýroční událost společnosti Red Hat v České republice a na Slovensku, která otevírá dveře do světa open source inovací. Je součástí regionální tour Red Hatu, v rámci které navštíví 16 zemí regionu EMEA.
Setkávají se zde lídři v oboru, technologičtí nadšenci a uživatelé otevřených technologií, kteří chtějí zůstat v obraze a držet krok s nejnovějšími trendy v oblasti open source.
Red Hat Summit Connect představí novinky v oblasti vývoje open source technologií, nabídne hluboký vhled do trendů v oboru a poskytne platformu pro výměnu nápadů a osvědčených postupů. Program konference zahrnuje širokou škálu odborných přednášek, praktických labů a zkušeností zákazníků v rámci aktuálních témat včetně otevřeného hybridního cloudu, využití umělé inteligence, řízených cloudových služeb, kontejnerizace a cloudově nativního přístupu. Součástí konference je i partnerský pavilon, který nabídne příležitost zapojit se do diskuse s technologickými partnery z open source ekosystému společnosti Red Hat, jako jsou Intel HPE, F5, Elos Technologies nebo Exclusive Networks.

WWW stránka:  https://www.redhat.com/en/summ...
Vstupné/konferenční
poplatek:  
0
Dostupnost akce:  Pro veřejnost
Typ:  Konference
Kategorie:  IT profesionál
Kontaktní osoba:
Márija Tvarohová
e-mail: mtvaroho@redhat.com
Přiložené soubory:  
Mediální partner:  
IT Systems

Vytvoř novou akci na základě této