facebook LinkedIN LinkedIN - follow

Informace o vybrané akci

Tiskni akci

Digital Transformation Summit

Pořadatel:  Enehano
Od:  24.4.2024 13:00
Do:  24.4.2024 18:00
Místo:  02 universum Praha + online
Město:  Praha
Popis:
Obrázek akceDigital Transformation Summit ukáže nejnovější praxi a trendy digitální transformace v době AI

DTS letos otevře Krzysztof Krecikij, Salesforce Regional Director Enterprise Software Sales, který se zaměří na současné praktické aplikace umělé inteligence a na její aktuální i budoucí využití na platformě Salesforce, která je podle společnosti Gartner dlouhodobým celosvětovým lídrem CRM řešení.

Těžištěm celého summitu pak budou hlavně inspirativní příběhy firem a jejich případové studie zaměřené na automatizaci a digitální transformaci. Tajemství svého úspěchu poodhalí společnosti jako Česká spořitelna, Heureka, Bobcat nebo Generali Česká pojišťovna. A své vize představí i nové progresivní firmy a startupy, jako je například Rossie.AI.

Účastníci summitu se dozvědí například to, jak probíhá největší implementace Salesforce v CEE regionu, jaké přínosy má digitalizace pro výrobní firmu, co obnáší konsolidace CRM napříč zeměmi nebo jak prakticky využít AI pro zaměstnance nejen bank či pojišťoven.

Návštěvníci se mohou těšit i na tradičně živý networking, a odnést si tak cenné zkušenosti i kontakty od kolegů z jiných firem i oborů. Celá akce vyvrcholí panelovou diskuzí, ve které budou špičky svého řemesla polemizovat o tom, jak se mění role oddělení prodeje a zákaznického servisu vlivem generativní AI.


WWW stránka:  https://digitaltransformations...
Vstupné/konferenční
poplatek:  
39 €
Dostupnost akce:  Pro veřejnost
Typ:  Konference
Kategorie:  IT business
Kontaktní osoba:
Adéla Fialová
e-mail: adela.fialova@enehano.cz
Přiložené soubory:  
Mediální partner:  
IT Systems

Oprav údaje
Vytvoř novou akci na základě této