facebook LinkedIN LinkedIN - follow

Informace o vybrané akci

Tiskni akci

Evidence dokumentů 2024: Připravte se na změny

Pořadatel:  Exponet s.r.o.
Od:  7.3.2024 09:00
Do:  7.3.2024 14:15
Místo:  Hotel Grandium, Praha
Město:  Praha
Popis:
Obrázek akceKonference je určena pro všechny, kteří se zabývají spisovou službou, informačními systémy a evidencí dokumentů u veřejnoprávních původců. V jejím průběhu vás seznámíme se zásadními změnami Zákona o archivnictví a spisové službě (499/2004 Sb.), které byly přijaty výborem pro veřejnou správu a očekává se, že projdou celým legislativním procesem na jaře tohoto roku.

Změny se dotknou nejen spisových služeb, ale také zpracování veškerých informací v jiných systémech u veřejnoprávních původců. Po několika desetiletích se konečně v oblasti e-governmentu zavádí povinnost pro oběh dokumentů v elektronické podobě takovým způsobem, aby dokumenty vyhotovené jedním původcem šlo dále automatizovaně zpracovat u přijímacího původce.

V souvislosti s atestacemi elektronických systému spisové služby se posouvají závazné termíny a dochází k vyloučení některých skupin veřejnoprávních původců z povinnosti mít atestované eSSL, mění se i některé související ustanovení zákona č. 499/2004 Sb.

V programu se budeme věnovat také aktuálním projektům e-governmentu - eDoklady, nový registr zastupování REZA a některé další.

Záštitu nad konferencí převzal poslanec Jakub Michálek. V úvodním vystoupení představí pozměňovací návrh, který uvedené změny zavádí.

WWW stránka:  https://eurad.konference.cz/
Vstupné/konferenční
poplatek:  
Prezenční účast: 4.200 Kč + DPH do 15.2. 5.000 Kč + DPH od 16.2., Online účast: 3.200 Kč + DPH do 15.2. 4.000 Kč + DPH od 16.2.
Dostupnost akce:  Pro veřejnost
Typ:  Konference
Kategorie:  IT profesionál
Kontaktní osoba:
Eliška Vašáková
e-mail: info@exponet.cz
Mediální partner:  
IT Systems

Oprav údaje
Vytvoř novou akci na základě této