facebook LinkedIN LinkedIN - follow

Kerio Workspace pro sdílení souborů a spolupráci

Společnost Kerio Technologies oznámila uvedení produktu Kerio Workspace – nástroje, který usnadňuje týmovou spolupráci a umožňuje na jednom jediném místě sdílet dokumenty, soubory, poznámky, diskuse a multimediální obsah. Kerio Workspace je kombinací platformy pro správu dokumentů a serveru pro sdílení souborů. Poskytuje pracovním týmům centrální místo pro ukládání souborů, nápadů, pravidel, poznámek, komentářů a informací o projektech. Umožňuje přehlednou organizaci projektů a informací. K jeho použití stačí běžný WWW prohlížeč.Kerio Workspace nabízí systém novinek, který každému uživateli umožňuje informovat ostatní kolegy o všech změnách, které právě učinil. Novinky se zobrazují na úvodní stránce uživatelského webového rozhraní a volitelně mohou být také zasílány e-mailem.

 

Kerio Workspace byl navržen pro týmy, pracovní skupiny a malé a střední firmy. Nabízí všechny důležité funkce produktů určených pro velké korporace, avšak bez zbytečných složitostí:

  • Organizace souborů – Snadné ukládání a organizace textů, audiovizuálních záznamů a dalších informací do určených sekcí. Informace jsou tak dostupnější, lze je snáze vyhledávat a sdílet.
  • Sdílení obsahu – Bezpečné sdílení dokumentů, audiovizuálních záznamů a jiných souborů s možností nastavení přístupových práv pro jednotlivé uživatele. Požadované informace lze navíc snadno a rychle najít pomocí vyhledávacího nástroje.
  • Úpravy dokumentů – Chcete-li provést úpravy v souboru, nemusíte jej stahovat. Volbou v kontextové nabídce lze soubor jednoduše otevřít přímo v příslušné aplikaci na vašem počítači. Po skončení úprav a zavření aplikace se nová verze souboru automaticky nahraje zpět na server.
  • Sledování změn – Můžete sledovat komentáře a změny provedené ostatními členy týmu. Tyto informace je také možné zasílat e-mailem.
  • Podpora pro iPhone a iPad – Kerio Workspace nabízí také speciální verzi webového rozhraní optimalizovanou pro rozlišení obrazovek zařízení iPad a iPhone.

 
  

- Inzerce -

HPE přináší průlomové řešení pro ukládání dat a doplňuje tak služby HPE GreenLake

HPE GreenLakeSpolečnost Hewlett Packard Enterprise (HPE) představila inovace, které transformují úložiště HPE Storage v softwarově definovanou datovou službu. V rámci tohoto oznámení uvádí HPE platformu, jež naplňuje vizi Unified DataOps pro datová prostředí současnosti, přináší cloudový model provozu všude tam, kde se data nacházejí, a sjednocuje datové operace.

  

- Inzerce -

ERP pro digitalizaci projektově orientovaných společností

Projektově orientované společnosti se často musí potýkat s těžko předvídatelnými změnami. Ať už to jsou změny v dodávkách materiálu, poptávce nebo reakce na vydaná opatření a regulace. Změna však nemusí nutně znamenat ztrátu, zpomalení dodávky nebo nemožnost vyjít zákazníkům vstříc. Změnu můžete vnímat i jako příležitost a věřte, že digitalizace je jedním ze základních předpokladů úspěšného využití příležitostí, které trh nabízí.

Helios
- inzerce -