facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> Podnikové aplikace a služby - 27. 3. 2023 - Ing. Lukáš Grásgruber

PlanRadar nově nabízí nástroj pro evidenci a sdílení dokumentů v rámci realitních projektů

PlanRadarSpolečnost PlanRadar rozšířila svou nabídku o nový nástroj pro řízení dokumentů v rámci realit­ních pro­jek­tů. Novinka zajistí bezpečné naklá­dá­ní s dokumen­ty, jejich sdílení a elektro­nic­ký oběh, a to s využitím verzo­vá­ní a přístu­po­vých práv. Nová funk­čnost je navržena specificky pro potřeby realitních profesionálů a měla by zlepšit spolupráci mezi týmy v terénu a back-office. Umožní udržet si na obou stranách jasný přehled o veškerém dění na projektu a přispěje ke zlepšení vzájemné koordinace. Navíc v krajním případě hrozícího sporu poslouží jako průkazná auditní stopa.„Stavebnictví je vysoce regulovaný svět, kde je přístup ke správným a komplexním informacím naprosto nezbytný. Náš nový systém pro řízení dokumentů je praktickým pomocníkem, který pomáhá šetřit čas na rutinních úkolech, přispívá k nižší chybovosti a zároveň vyšší efektivitě. Zjednodušení pracovních postupů je v tomto směru zcela klíčové: právě díky němu lze eliminovat případné mezery v záznamech a zároveň podpořit vzájemnou spolupráci,“ komentuje Ibrahim Imam, spoluzakladatel a výkonný spoluředitel společnosti PlanRadar, a dodává: „Na zdokonalování naší platformy pracujeme neustále. Nové funkce a služby vyvíjíme v souladu s požadavky našich klientů, kterými se při plánování těchto inovací řídíme. Nedávno jsme zaznamenali velmi pozitivní ohlasy na zavedení funkce QR kódů, které jsou velkou pomocí nejen pro facility manažery.“

Nová funkce „Document Management“ doplňuje platformu PlanRadaru o centralizovanou správu dokumentů. Všichni účastníci stavebního procesu či správy nemovitosti mohou digitálně ukládat všechna projektová data do snadno přístupných složek, zvýrazňovat plány, sdílet zpětnou vazbu, porovnávat revize souborů a schvalovat vždy nejaktuálnější verze dokumentů v reálném čase. Veškeré dokumenty jsou zabezpečené a navíc v případě potřeby snadno zpětně dohledatelné.

„Ačkoliv je správa dokumentů v podstatě jednoduchá záležitost, může se s množstvím zapojených lidí na projektu a řadou proměnlivých dat v průběhu procesu pěkně zkomplikovat. Vytvoření jednotného místa, kde jsou veškeré dokumenty aktualizované v reálném čase, proto představuje významný pokrok zvyšující celkovou efektivitu v řízení realitních projektů,“ vysvětluje Clemens Hammerl, produktový manažer PlanRadaru, a doplňuje: „Digitalizace se v segmentu stavebnictví postupně prosazuje a my chceme k její ještě větší oblibě přispět tím, že naše řešení bude skutečně praktické a intuitivní. Známe každodenní výzvy našich klientů, a proto je pro nás snadné použití prioritou.“

Nová funkce pro řízení dokumentů od PlanRadaru byla vyvinuta s ohledem na kompatibilitu s dalšími systémy, které již zákazníci pro správu dokumentů používají. Dokumenty ze Sharepointu, Dropboxu anebo na Google Drive lze tak snadno nahrávat přímo do PlanRadaru a automaticky sdílet s jinými softwarovými systémy.


 
  

- Inzerce -

APPSEC nabízí kyberzabezpečení na bázi neuronové sítě. Chrání v reálném čase a zcela autonomně

Společnost APPSEC, přední specialista na kybernetickou bezpečnost, má nyní řešení pro firmy, které chtějí skutečně proaktivní a komplexní zabezpe­če­ní celé IT infrastruktury.

  

- Inzerce -

Synology Surveillance Station

SynologyZařízení typu NAS jsou skvělým řešením pro ukládání a zpracování záznamů z IP kamer. Proto společnost Synology, která je lídrem v oblasti NAS zařízení, dlouhodobě rozvíjí systém Surveillance Station, jenž nabízí nákladově velmi efektivní řešení pro videodohled. Jde o spolehlivé, komplexní a přitom velmi intuitivní dohledové řešení s výkonnými a inteligentními nástroji pro sledování, správu a analýzu videa.