facebook LinkedIN LinkedIN - follow

GFI uvolnila GFI MailArchiver 2012

Nová verze upozorňuje na e-maily obsahující čísla platebních karet a jiná citlivá data

Společnost GFI Software oznámila dostupnost GFI MailArchiver 2012. Řešení nabízí nové výkonné reportovací nástroje poskytující ochranu proti únikům citlivých informací, jako jsou například čísla platebních či kreditních karet. Zároveň mohou generovat upozornění a reporty identifikující elektronickou poštu s tématem hledání zaměstnání. Archivační funkce řešení GFI MailArchiver nyní zahrnují také archivaci dokumentů. Nejnovější veze GFI MailArchiver obsahuje nové nástroje a funkcionality, které podnikům poskytují výkonnější možnosti business intelligence prostřednictvím MailInsights, reportovacího modulu v rámci GFI MailArchiver. Dále nová verze nabízí větší, na pravidlech založenou kontrolu nad archivovanými e-maily a možnosti archivace samotných dokumentů. Díky zvýšené účinnosti dokáže GFI MailArchiver redukovat požadavky na úložný prostor pro elektronickou poštu až o 80 %.Nové funkce GFI MailArchiver 2012 zahrnují:

  • Nový business intelligence reporting – Prostřednictvím funkce MailInsights nový GFI MailArchiver umožňuje podnikům se chránit proti rizikovému přenosu citlivých informací, včetně čísel platebních karet a kreditních karet, které lze snadno zneužít. Kromě toho podniky nyní mohou monitorovat e-maily týkající se hledání práce. 
  • Pravidelný reporting – MailInsights nyní podporuje pravidelné reportování umožňující společnosti nastavit tvorbu business intelligence reportů v pravidelně nastavených intervalech.
  • Přístup přes jakýkoliv IMAP konektor – Uživatelé nyní mají přístup do archivu přes jakékoliv IMAP zařízení či operační systém, včetně Apple mailů, Outlooku pro Mac či chytrých telefonů a dalších zařízení. 
  • Manuální archivování – Uživatelé nyní mohou manuálně archivovat jednotlivé e-maily nebo celé adresáře e-mailů z Outlooku s využitím doplňku GFI MailArchiver Outlook. 
  • Na pravidlech postavené archivování – Administrátoři nyní mohou selektivně archivovat e-maily zařazené dle určitých kritérií, včetně odesílatele, příjemce, klíčových slov nebo kombinaci více kritérií, což poskytuje větší flexibilitu. 
  • Aktualizace úložiště archivu – GFI MailArchiver 2012 redukuje potřebu zásahu administrátora s využitím automatické alokace a tvorby potřebného úložiště archivu.
  • Archivace dokumentů – GFI MailArchiver 2012 podporuje archivování dokumentů, které umožňuje uživatelům archivovat soubory pouhým drag-and-drop přetažením do Outlooku. Archivované dokumenty jsou poté plně dohledatelné.

 

GFI MailArchiver umožňuje organizacím udržovat archív veškeré podnikové e-mailové korespondence, významně redukovat požadavky na poštovní server, spravovat a redukovat závislost na PST souborech, a splňovat narůstající objem regulatorních požadavků, eDiscovery a další legislativy. Kromě toho je GFI MailArchiver dostupný z jakéhokoliv zařízení IMAP, včetně platforem Windows, Apple OS X, Linux, iOS a Android.


 
  

- Inzerce -

Creo Parametric – představení klíčových funkcí

Porovnejte je s vaším CAD řešením


Creo Parametric je jedním z nejpropracovanějších CAD řešení, která využívají nejúspěšnější firmy po celém světě. Autorem tohoto řešení je firma PTC, která již desítky let udává trendy ve vývoji a směřování CAD technologií. V následujících řádcích se vám pokusím představit některé klíčové funkce, které jsou součástí balíku Creo Design Essentials.

  

- Inzerce -

Žádný systém sám o sobě nic nevyřeší

IT Systems 4/2021V aktuálním vydání IT Systems opět najdete spoustu novinek ze světa informačních technologií a inspirace, jak je využít pro rozvoj vaší firmy nebo organizace. Mapujeme aktuální trendy v digitalizaci stavebnictví, vybavení pro kontaktní centra a service desky. Věnujeme se řízení práce na dálku a onboardingu zaměstnanců v době covidu, řízení projektů a hybridnímu cloudu. Významným tématem je jako vždy zajištění kybernetické bezpečnosti – konkrétně zabezpečení ICS, důsledky kauzy Exchange, DDoS útoky a bezpečnost mobilních zařízení.

Helios
- inzerce -