facebook
Aktuality -> IT Business - 13. 3. 2014 10:25

Infor loni získal více než 160 nových distribučních partnerů

partner_network.jpgSpolečnost Infor oznámila, že se v roce 2013 k její partnerské síti Infor Partner Network (IPN) připojilo 163 nových distribučních partnerů, což je o téměř polovinu více než v roce 2012. V regionu EMEA to bylo 49 nových resellerů.

„Uvedli jsme letos několik programů, jejichž cílem je pomoci našim partnerům rozšířit podnikání a sladit jejich strategii se současnou filozofií a strategií Inforu,“ řekl Jeff Abbott, senior viceprezident zodpovědný za globální partnerství a aliance ve společnosti Infor. Podle něj je Infor připraven rozvíjet vztahy s partnery a prostřednictvím pokračující globální expanze pomáhat zákazníkům lépe řešit regionální a lokální výzvy.

K distribučnímu kanálu firmy se loni připojili například AcumenERP, Aspect LLC, Inforlogic Limited and NuVista Technologies. Nedávno ohlášená partnerská iniciativa Micro-vertical Products Program (MVPP) umožňuje partnerům budovat své vlastní odvětvově-specifické aplikace s využitím platformy Infor Mongoose bez znalosti složitých programovacích jazyků. Partneři mohou využívat například i platformu IPN Digital Edge, která jim pomáhá udržovat nejnovější informace o produktech Infor na vlastních webových stránkách.

 
  

- Inzerce -

Data and AI Forum

IBMNa prvním českém Data and AI Foru se dozvíte, jak můžete využít umělou inteligenci při práci s daty na všech úrovních a jak AI dokáže zrychlit jejich analýzu. Také vám povíme, jak využít open source prostředky při řešení data science a ukážeme různé způsoby vizualizace dat.

  

- Inzerce -

Czech PGA Tour 2020 začíná ve Slavkově a vy můžete být u toho!

Stupně vítězů Czech PGA Tour 2019Nejvyšší domácí profesionální série zahájí svou novou sezonu již po šesté v řadě ve Slavkově u Brna, Hrát se bude ve dnech 19. – 23. května a kromě hlavního turnaje profesionálů o 300tisícovou dotaci budou na programu i doprovodné turnaje pro partnery i juniory a chybět nebude ani tradiční sobotní dětský den.