Asseco Helios 2
facebook LinkedIN LinkedIN - follow

SITRONICS nasadil HP Quality Center

Sitronics_HP_Quality_Center_744.jpgSpolečnost SITRONICS implementovala ve spolupráci s dodavatelem, společností KOMIX, nejnovější verzi řešení pro řízení kvality softwarových aplikací, funkční testování a automatizaci testů HP Quality Center. SITRONICS je prvním zákazníkem v ČR, který nasadil verzi HP QC 9.2 a provozuje ji v linuxovém prostředí. HP Quality Center automatizuje provádění funkčního testování. Umožňuje efektivně řídit proces uvádění aplikací do provozu a spravovat workflow mezi těmi, kteří požadavky definují a kteří je testují. Díky Quality Centru mohou zákazníci snadno určit, zda je daná aplikace funkčně v souladu se zadáním.

HP Quality Center je software pro správu a řízení všech fází procesu testování (správa požadavků, plánování testů, provádění testů, sledování řešení chyb, sledování pokrytí požadavků na systém). Podporuje současnou správu ručních i automatizovaných testů. Metodiku procesu testování vestavěnou do nástroje je možné upravit podle potřeb organizace provádějící testování.

 
  

- Inzerce -

Přejděte na cloud pomocí řešení QNAP

Objevte možnosti hybridních cloudových aplikací QNAP


QNAPCloud je dnes klíčovým pojmem v odvětví IT, ať už se budeme bavit o ukládání dat, sdílení souborů či vzdáleném přístupu až po vzdálené zálohování. Společnost QNAP poskytuje různá cloudová řešení, která integrují veřejné cloudové služby pro spolupráci s QNAP NAS a usnadňuje tak podnikům implementaci hybridních cloudových aplikací s vyšší nákladovou efektivitou, flexibilitou a bezpečností.

  

- Inzerce -

Ulovte a zlikvidujte kyberhrozbu se Sophos Academy!

Moderní kybernetické hrozby nám nedávají na výběr. Organizace se musí proaktivně chránit i pomocí lovců hrozeb. Chcete se také stát skutečným lovcem hrozeb? Zaregistrujte se na Sophos Threat Hunting Academy 2021.