facebook LinkedIN LinkedIN - follow

Využíváte plně potenciál M365 a Microsoft Vivu?

Představte si, že Microsoft 365 je nejen soupravou nástrojů, ale skutečným prostředkem pro transformaci vašeho podnikání. Jednou ze společností, která vás na této cestě jako obchodní partner může podpořit, je Crayon Czech Republic and Slovakia.


CrayonMicrosoft

Každý aspekt – od plánování a nasazení až po adopci – bude tak proveden s precizností a přizpůsoben vašim specifickým potřebám.

Odblokujte plný potenciál Microsoft 365 pro vaši organizaci

 1. Zjistěte, co může Microsoft 365 udělat pro vás: Většina organizací, stejně jako vy, již využívá Teams a Exchange Online. Ale co kdyby vám někdo ukázal, jak můžete využít celý potenciál vašeho předplatného? Od Exchange Online po Teams, SharePoint, OneDrive a Microsoft Viva – je tu celá škála služeb, které čekají na objevení a využití ve vaší firmě.
 2. Plánování, které vede k úspěchu: Dobré plánování je klíčem. Nechte si ukázat, které služby Microsoft 365 jsou pro vás nejrelevantnější, jak se používají v běžném provozu, a jak je optimálně konfigurovat. Odborní konzultanti pro vás připraví jasné zásady a pokyny, aby zajistili, že všechny vaše potřeby v oblasti bezpečnosti a správy budou naplněny.
 3. Personalizované řešení pro vaši firmu: Každá organizace je jedinečná. Proto je strategie nasazení Microsoft 365 šitá na míru vašim procesům a požadavkům. Vaše rozhodnutí v oblasti správy a řízení jsou při implementaci klíčová.
 4. Zabezpečení a správa: Ochrana vašich dat a zajištění jejich bezpečnosti je prioritou. Proto je třeba mít zkušeného partnera, který definuje, jak budou všechny relevantní služby konfigurovány, používány a spravovány, s ohledem na vaše bezpečnostní a správní požadavky.
 5. Školení a podpora pro vaše týmy: Nasazení je jen začátek. Využijte nabídky školení a onboarding pro vaše zaměstnance, týmy a administrátory, aby měli správné znalosti a dovednosti pro využití všech výhod Microsoft 365.

Za podrobnější prozkoumání stojí celá platforma Microsoft Viva.

Platforma Microsoft Viva se neustále rozrůstá o další praktické a prospěšné moduly, které mají nejen pomáhat a usnadňovat práci z domova, ale i celkovou organizovanost, konektivitu, integritu týmů či jednotlivců v organizaci.

Microsoft Viva staví na aplikacích a komponentách rodiny Microsoft 365, především SharePoint Online, MyAnalytics, Outlook atd., které vhodně propojuje a následně prezentuje uživatelům přes aplikaci Microsoft Teams. V tuto chvíli platforma obsahuje 8 modulů, které jsou na sobě funkčně nezávislé.

 • Viva Connections
 • Viva Engage
 • Viva Amplify
 • Viva Insights
 • Viva Glint
 • Viva Pulse
 • Viva Goals
 • Viva Learning

S moduly Microsoft Viva můžete zvýšit produktivitu a spokojenost zaměstnanců. Viva Topics pomáhá organizovat a sdílet znalosti firemní kultury a tím zvyšuje zapojení zaměstnanců. Díky Viva Connections posílíte firemní kulturu, interní komunikaci a společenský život vaší organizace. Díky modulu Viva Learning podpoříte růst a rozvoj Vašich týmů. Modul nabízí přístup k široké škále vzdělávacích materiálů a kurzů přímo v pracovním prostředí.

Zajímá vás více?

Konzultanti společnosti Crayon Czech Republic and Slovakia jsou certifikovaní, zkušení profesionálové. Zabývají se problematikou celého spektra služeb skrývajících se pod Microsoft 365, včetně platformy Microsoft Viva. Stačí je kontaktovat ještě dnes a začnete psát novou kapitolu vašeho podnikání s Microsoft 365.

cz@crayon.com
+ 420 724 272 966 (CRA YON)