facebook LinkedIN LinkedIN - follow

Panasonic představuje nejucelenější řadu 4K projektorů a displejů

Společnost Panasonic představila na veletrhu ISE 2021 nové projektory a displeje a nabídla tak nejucelenější řadu 4K zobrazovacích řešení, která uspokojí rostoucí poptávku po strhujícím diváckém zážitku.


Díky novým jed­no­či­po­vým DLP pro­jek­to­rům s roz­li­še­ním 4K a vý­ko­nem 5 000–50 000 lu­me­nů a in­ter­ak­tiv­ním dis­ple­jům s úhlo­příč­kou 43–98 palců může spo­leč­nost Pa­na­so­nic na­bíd­nout 4K řešení pro ja­ké­ko­li pro­s­tře­dí ve všech prů­mys­lo­vých od­vět­vích. Všech­ny tyto tech­no­lo­gie do­pl­ňu­jí 4K řešení pro spo­lu­prá­ci od spo­leč­nos­ti Pa­na­so­nic, včetně vi­deo­kon­fe­renč­ních a bez­drá­to­vých pre­zen­tač­ních systémů.

„Nyní nadešel ten pravý čas pro 4K rozlišení a my po něm zaznamenáváme zvýšenou poptávku ve všech průmyslových odvětvích,“ vysvětluje Hartmut Kulessa, evropský marketingový manažer divize Panasonic Business. „Svět zábavy využívá 4K rozlišení pomocí strhujících atrakcí k přilákání diváků, školství těží z vysokého 4K rozlišení obrazu v novém prostředí kombinované výuky a podniky se spoléhají na 4K rozlišení pro oživení pracovních jednání. Společnost Panasonic nabízí optimální 4K řešení, které vyhovuje jakýmkoli potřebám.“

RDQ10

Na veletrhu ISE v Barceloně představila společnost Panasonic řadu jednočipových laserových DLP projektorů Panasonic PT-RDQ10 určenou pro zábavní podniky, půjčovny a firmy, které chtějí zaujmout diváky detailním obrazem ve 4K rozlišení. Tři modely disponují svítivostí od 8 000 do 10 000 lumenů a k dispozici je volitelně objektiv pro ultra krátkou projekční vzdálenost ET-DLE020 s nulovým odsazením, který umožňuje promítat velkoplošné snímky i v těch nejstísněnějších prostorách.

PT-FRQ50

Aby společnost Panasonic uspokojila rostoucí poptávku po projektorech s velmi vysokým rozlišením, doplnila svou osvědčenou jednočipovou technologii laserové projekce DLP™ SOLID SHINE o technologii Quad Pixel Drive a vyvinula projektor PT-FRQ50 se svítivostí 5 200 lumenů. Kromě plynulého a detailního obrazu ve 4K rozlišení (3840 x 2160), který je ideální pro potřeby školství, firem, uměleckých a muzejních expozic, podporuje projektor také snímkovou frekvenci 240 Hz/1080p s minimální vstupně-výstupní latencí pod 8 ms, což rozšiřuje možnosti využití projektoru při simulacích a v esportu.

Další novinku představuje objektiv Panasonic ET-D3QW200 s krátkou projekční vzdáleností a nulovým odsazením pro tříčipový DLP™ projektor PT-RQ50K se svítivostí 50 000 lumenů. Ten je odpovědí na rostoucí poptávku po interiérové zážitkové zábavě vyžadující strhující reprodukci přirozeného obrazu ve 4K rozlišení na velké ploše, bez stínů a s krátkou projekční vzdáleností.

PTRQ50k

Posledním doplňkem do komplexního 4K portfolia společnosti Panasonic jsou dotykové displeje Premium InGlass a Infrared v řadě SQE1. Tato řada představuje špičkovou kolekci jasných a odolných UHD LCD displejů s 4K rozlišením, které uspokojí potřeby konferenční místnosti nejvyššího vedení společností. Dotykový displej Infrared bude k dispozici v cenově výhodnější řadě CQE1, která najde využití ve školství a pro prezentace ve veřejných prostorách. Modely se pohybují v rozmezí 55–86 palců.

Panasonic Corporation je celosvětovým lídrem ve vývoji inovativních technologií a řešení v oblasti spotřební elektroniky, bydlení, automobilového průmyslu a B2B.

Další informace najdete na adrese: https://business.panasonic.cz/vizualni-systemy/