facebook LinkedIN LinkedIN - follow

JKR představuje Byznys BI pro výrobu

Business intelligence analytiku pro výrobní podniky přidala do informačních systémů Byznys ERP společnost JKR. Díky Byznys BI pro výrobu tak mohou možnosti pokročilých analýz dat využívat i střední a menší společnosti bez drahých investic do databázového vybavení. Podnikový informační systém Byznys ERP již řadu let obsahuje nadstavbový modul Byznys BI. Je vhodný pro rychlý přístup managementu k přesným informacím, přičemž hlavní výhodou jsou dynamické výstupy a rychlost při zpracování velkého množství dat. Včasné a přesné informace lze využívat k pružné a rychlé reakci na změny vývoje obchodních aktivit. V rámci modulu Byznys BI jsou předpřipraveny analýzy pro oblasti fakturace, skladu, pokladny, účetnictví a mezd.Novinkou na českém trhu je business intelligence řešení připravené na míru výrobním podnikům – Byznys BI pro výrobu. Pomocí business intelligence pro výrobní organizace lze například provádět vyhodnocení sledovaných ukazatelů a detailní analýzu u vybraných zakázek, získat celkový přehled vyhodnocení zakázek v čase, analyzovat nárůstové a denní pracnosti a vyhodnocovat vybrané ukazatele v průběhu času.

 

BI analýzy byly dříve určené především pro vyšší management velkých korporací. Díky moderním technologiím mohou BI nově využít i střední a menší společnosti a všichni jejich řídící pracovníci. Zvolená data, bez drahých investic do databázového vybavení, tak může v rámci Byznys ERP analyzovat každý, kdo k tomu má oprávnění, s pomocí jednoduchých nástrojů v prostředí známém z kancelářských aplikací.

 

Byznys BI pro výrobu nabízí výrobním organizacím mimo jiné:

  • Vyhodnocení sledovaných ukazatelů a detailní analýzu u vybraných zakázek, 
  • Celkový přehled vyhodnocení zakázek v čase, 
  • Analýzu nárůstové a denní pracnosti, 
  • Vyhodnocení ukazatelů v průběhu času, 
  • Integraci dat z různých zdrojů a přenos do Excelu.

 
  

- Inzerce -

Creo Parametric – představení klíčových funkcí

Porovnejte je s vaším CAD řešením


Creo Parametric je jedním z nejpropracovanějších CAD řešení, která využívají nejúspěšnější firmy po celém světě. Autorem tohoto řešení je firma PTC, která již desítky let udává trendy ve vývoji a směřování CAD technologií. V následujících řádcích se vám pokusím představit některé klíčové funkce, které jsou součástí balíku Creo Design Essentials.

  

- Inzerce -

Žádný systém sám o sobě nic nevyřeší

IT Systems 4/2021V aktuálním vydání IT Systems opět najdete spoustu novinek ze světa informačních technologií a inspirace, jak je využít pro rozvoj vaší firmy nebo organizace. Mapujeme aktuální trendy v digitalizaci stavebnictví, vybavení pro kontaktní centra a service desky. Věnujeme se řízení práce na dálku a onboardingu zaměstnanců v době covidu, řízení projektů a hybridnímu cloudu. Významným tématem je jako vždy zajištění kybernetické bezpečnosti – konkrétně zabezpečení ICS, důsledky kauzy Exchange, DDoS útoky a bezpečnost mobilních zařízení.

Helios
- inzerce -