facebook LinkedIN LinkedIN - follow

Webinář: „6 pohledů na bezpečné IT nemocnic“

webinarZaregistrujte se na online webinář, určený nejen IT managerům nemocnic. Dozvíte se v něm vše o zabezpečení uživatelských identit, vícefaktorovém přihlášení či ochraně infrastruktury a cloudů. Akce se koná v úterý 25. května, od 10:00 do 11:30 hod.


Téma webináře:

Vše o zabezpečení dat, uživatelských identit a vícefaktorovém přihlášení. Zvyšte svoji odbornost a zjistěte vše o moderních nástrojích pro ochranu dat a infrastruktury lékařských zařízení. Registrace i webinář je pro účastníky zdarma. Webinář je určen všem IT odborníkům, které zajímá bezpečnost jejich dat a ochrana přístupů k nim.

Program webináře:

10:00 - 10:40 Představení řešení ProID (MONET+)
  • Nástroje pro multifaktorovou autentizaci
  • PKI infrastruktura pro ochranu dat
  • Key Management System pro správu certifikátů
10:45 - 11:15 Představení řešení K-net
  • Dohled infrastruktury pro jistotu a bezpečnost provozu
  • Jistota funkční zálohy v cloudu
  • Aplikace v cloudu pro vyšší bezpečnost
11:15 - 11:30 Závěr a diskuze

Přednášející:

Michaela Lehká, ProID (MONET+)

Téma "Digitální identita nemocnice a lékařského personálu s PKI"Základním kamenem kyberbezpečnosti nemocnice je zajištění digitální identity zaměstnanců a zdravotnického personálu. Dalším úkolem je ochrana samotné infrastruktury a identity jednotlivých prvků. Tyto problémy řeší technologie PKI a bezpečné autentizační nástroje.

Petr Nepustil, K-net

Téma "Bezpečné IT zázemí doma nebo v cloudu"

Klíčové pro zajištění spolehlivosti a bezpečnosti technologií je jejich neustálý proaktivní dohled. Dohledována musí být také úspěšná záloha do jiné lokality či z veřejného cloudu. A vůbec nejpohodlnější prostředí pro běh a moderní práci i s proprietárními aplikacemi je v bezpečném cloudu.

Registrovat se můžete ZDE
webinar