- Přehledy IS
- APS (20)
- BPM - procesní řízení (22)
- Cloud computing (IaaS) (10)
- Cloud computing (SaaS) (33)
- CRM (51)
- DMS/ECM - správa dokumentů (20)
- EAM (17)
- Ekonomické systémy (68)
- ERP (77)
- HRM (27)
- ITSM (6)
- MES (32)
- Řízení výroby (36)
- WMS (29)
- Dodavatelé IT slueb a řeení
- Datová centra (25)
- Dodavatelé CAD/CAM/PLM/BIM... (39)
- Dodavatelé CRM (33)
- Dodavatelé DW-BI (50)
- Dodavatelé ERP (71)
- Informační bezpečnost (50)
- IT řeení pro logistiku (45)
- IT řeení pro stavebnictví (26)
- Řeení pro veřejný a státní sektor (27)
Tematické sekce
ERP systémy
CRM systémy
Plánování a řízení výroby
AI a Business Intelligence
DMS/ECM - Správa dokumentů
HRM/HCM - Řízení lidských zdrojů
EAM/CMMS - Správa majetku a údrby
Účetní a ekonomické systémy
ITSM (ITIL) - Řízení IT
Cloud a virtualizace IT
IT Security
Logistika, řízení skladů, WMS
IT právo
GIS - geografické informační systémy
Projektové řízení
Trendy ICT
E-commerce B2B/B2C
CAD/CAM/CAE/PLM/3D tiskBranové sekce
![]() | |
| Přihlaste se k odběru newsletteru SystemNEWS, který kadý týden přináí výběr článků z oblasti podnikové informatiky | |
![]() | |
Partneři webu
RSA SecurID podporuje mobilní platformy
Společnost RSA, bezpečnostní divize společnosti EMC, oznámila, e dvoufaktorová autentifikační technologie RSA SecurID nyní podporuje platformy Java, Micro Edition (platformu Java ME) a brzy se přidá i podpora platforem Windows Mobile. Chytré telefony, které jsou na těchto platformách postaveny, mohou být vybaveny funkcí RSA SecurID Software Token (tzv. virtuální eton). Funkce RSA SecurID Software Token je u mnoho let podporována mobilními přístroji ke kterým patří Microsoft Pocket PC, chytrý telefon Palm Treo a RIM BlackBerry.

RSA nyní podporuje platformy Java ME a Windows Mobile a nabízí funkci autentifikace pomocí dvou faktorů pro větinu aktuálně dostupných mobilních platforem. Některé přístroje, jako je vysoce výkonný chytrý telefon MOTO Q 9h, jsou také navrené tak, aby nabídly integraci mezi implicitní technologií RSA SecurID Software Token a zákazníkovým klientem proVPN a bez problémů tak umonily dvoufaktorovou autentifikaci pro vzdálený přístup. RSA SecurID Software Token, který je umístěn v mobilním zařízení, generuje náhodné přístupové kódy pro jedno pouití, které se mění kadou minutu. RSA SecurID Software Token pouívá stejný algoritmus jako hardwarový autentifikátor RSA SecurID, včetně standardního algoritmu AES.
IT Systems podporuje
Formulář pro přidání akce











