System4U
facebook LinkedIN LinkedIN - follow

LanGuard podporuje platformu Mac OS X

a rozšiřuje portfolio funkcí pro reportování shody s předpisy

Společnost GFI Software oznámila, že její produkt GFI LanGuard nyní podporuje funkcionality hodnocení zranitelnosti a softwarových aktualizací pro počítače postavené na platformě Mac OS X. Nejnovější verze komplexního softwaru pro patch management, hodnocení zranitelnosti a auditování podnikových sítí pro SMB společnosti nyní rovněž obsahuje širší portfolio reportovacích nástrojů pro shodu s nejrůznějšími odvětvovými standardy. Díky tomu mohou IT administrátoři generovat efektivní, specifické reporty pro devět nejdůležitějších předpisů, včetně PCI-DSS (bezpečnostní standard pro platební karty), SOX (Sarbanes-Oxley), HIPAA (zdravotní pojištění) či FISMA (správa zabezpečení informací).GFI LanGuard nabízí skenování zranitelnosti, patch management a auditování sítě a softwaru v rámci jednoho řešení, které umožňuje IT profesionálům skenovat, detekovat, vyhodnocovat a reagovat na potenciální bezpečnostní rizika na svých sítích s minimálním administrátorským úsilím. GFI LanGuard rovněž umožňuje administrátorům řídit veškeré nároky na softwarové aktualizace na více než 2 500 zařízení z jediné konzole – tj. mít přehled o všech zařízeních připojených k síti, přijímat upozornění na změny typu notifikace na nově instalovanou aplikaci, mít jistotou aktuální verze antivirového softwaru, a být v souladu se specifickými předpisy prostřednictvím automatizovaného patch managementu eliminujícího potenciální zranitelnosti na síti. GFI LanGuard provádí více než 50 000 checků operačních systémů, aplikací a zařízení a je možno jej integrovat s více 2 500 bezpečnostními aplikacemi.


 
Sophos
  

- Inzerce -

Zlomte srdce hackerům

Sophos - Break a Hacker's HeartSpolečnost Sophos, dodavatel řešení kybernetického zabezpečení nové generace, připravila sérii odborných interaktivních webinářů, na kterých ve dnech 21. - 24. června nahlédnete za oponu simulovaného lovu hrozeb.

  

- Inzerce -

Konference VMware představí technologie z oblasti zabezpečení

Security Experience DayNa online semináři VMware Security Experience Day v úterý 15. 6. představí experti novinky z IT bezpečnosti.