facebook LinkedIN LinkedIN - follow

Eset Mail Security pro IBM Lotus Domino

Antivirová společnost ESET uvolnila bezpečnostní řešení ESET Mail Security pro IBM Lotus Domino ve verzi 4.5. Ta přináší kromě účinné ochrany e-mailové komunikace procházející přes e-mailový server IBM Lotus Domino i pravidelné nebo okamžité skenování veškerého obsahu uloženého v databázové struktuře Domino. ESET tak rozšířil zaměření ESET Mail Security pro IBM Lotus Domino z čistě e-mailového bezpečnostního řešení na řešení s vylepšenou funkcionalitou sloužící k lepší podpoře kolaborační úlohy Domina. Vedle toho nabízí nová verze detekci podle typů souborů, takže administrátoři mohou aplikovat různé politiky pro jednotlivé typy obsahu v e-mailových přílohách.Toto řešení také podporuje systém centrální správy ESET Remote Administrator. Dává tak administrátorům do ruky snadno ovladatelný nástroj, který dokáže pomocí jediné konzole řídit tisíce koncových stanic s Windows, Mac OS, Linux nebo mobilních zařízení.

 

Hlavní vlastnosti ESET Mail Security pro IBM Lotus Domino verze 4.5:

  • Plánované nebo okamžité skenování obsahu databáze
  • Detekce typů souborů 
  • Ochrana hostitelského prostředí 
  • Antispamová a antivirová ochrana e-mailového serveru (na úrovni databází & SMTP) 
  • Vylepšená konfigurace antispamového jádra (založená na GUI)
  • Protokol spamu a protokol graylistingu
  • Automatické vyloučení 
  • eShell

 
  

- Inzerce -

Česká IT společnost ALEF posiluje v Rumunsku partnerství s F5

ALEFČeská společnost ALEF, jeden z největších dodavatelů informačních technologií v České republice a na několika dalších evropských trzích, se stala distributorem společnosti F5 a jejích bezpečnostních řešení pro Rumunsko. Posiluje se tak více než devítiletý vztah mezi oběma firmami na Slovensku, v Maďarsku a České republice.

  

- Inzerce -

Creo Parametric – představení klíčových funkcí

Porovnejte je s vaším CAD řešením


Creo Parametric je jedním z nejpropracovanějších CAD řešení, která využívají nejúspěšnější firmy po celém světě. Autorem tohoto řešení je firma PTC, která již desítky let udává trendy ve vývoji a směřování CAD technologií. V následujících řádcích se vám pokusím představit některé klíčové funkce, které jsou součástí balíku Creo Design Essentials.

Helios
- inzerce -