Check Point Endpoint podporuje Windows 7

Check Point Software oznámil podporu operačního systému Microsoft Windows 7 u produktu Check Point Endpoint Security. Podniky, jež provozují na stolních i přenosných počítačích operačními systémy Windows XP, Vista a Windows 7, získají prostřednictvím Endpoint Security jednotné a centrálně řízené bezpečnostní řešení. Check Point Endpoint Security poskytuje firmám komplexní zabezpečení koncových bodů s integrací více než 10ti bezpečnostních funkcí. Zároveň zahrnuje zabezpečení prohlížeče prostřednictvím technologie Check Point WebCheck. Obsahuje také klienta pro vzdálený přístup k virtuální privátní síti (VPN) a nabízí schopnost šifrování celého disku. Pomocí jediného klienta, skenovacího a aktualizačního rozraní i jednotného rozhraní pro správu zjednodušuje Endpoint Security uživatelům používání díky sníženému počtu bezpečnostních aplikací na počítači a odstraněním nutnosti několikanásobného přihlašování, množství aktualizací a bezpečnostních záplat.



Vlastnosti a výhody Check Point Endpoint Security:

  • Check Point WebCheck využívá patentovanou technologii pro virtualizaci prohlížeče, zajišťující ochranu podnikových koncových zařízení před webovými hrozbami.
  • Check Point OneCheck nabízí jednotné přihlášení do systému Windows a přístup ke všem bezpečnostním funkcím pro snadnější práci uživatelů (počínaje Full Disk Encryption přes logování do Windows po přihlášení na VPN a dalších bezpečnostních systémů).
  • VPN umožňuje zabezpečený vzdálený přístup k firemním zdrojům pomocí zašifrovaného a ověřeného přenosu dat. Nová vlastnost Auto-connect udržuje spojení při roamingu mezi sítěmi LAN, Wi-Fi a GPRS a automaticky konfiguruje odpovídající VPN připojení.
  • Šifrování dat a kontrola portů zabezpečuje citlivá firemní data a chrání je před škodlivým softwarem pomocí šifrování výměnných médií, jako jsou USB zařízení, CD a DVD, a monitoringem aktivit (čtení, zápis a spouštění) na portech a zařízeních.
  • Šifrování celého disku (Full Disk Encryption) poskytuje nejvyšší úroveň zabezpečení pro data uložená na noteboocích a stolních počítačích prostřednictvím autentifikace před spuštěním operačního systému a silných šifrovacích algoritmů.
  • Firewall, který získal několik ocenění, blokuje nežádoucí provoz, zabraňuje šíření malwaru z infikovaných koncových bodů a učiní počítače neviditelné pro hackery.
  • Funkce Program Control a Program Advisor zajišťují na koncovém zařízení spouštění pouze oprávněných a schválených programů.
  • Anti-malware detekuje a odstraňuje viry, spyware, programy zaznamenávající stisknuté klávesy, trojské koně, rootkity a další malware, založený na kombinaci aktuálních signatur, blokace typů chování a heuristické analýzy.
  • Network Access Control (NAC) zajišťuje komplexní nastavení přístupu do firemní sítě a zajišťuje, že každý koncový bod má nejnovější antivirus, aktualizované kritické záplaty, servisní balíčky, a také aplikace jako webový prohlížeč a VPN klient.
  • Centrální správa umožňuje centrální konfiguraci, správu bezpečnostních politik, reporting a analýzu zabezpečení koncových bodů.

 
  

- PR -

Hybridní agentský model: Budoucnost zákaznické péče podle společnosti Konecta

Nedělník_Konceta1Zákaznický servis prošel v posledních letech významnými změnami – je dynamičtější díky pokročilým technologiím spojeným zejména s umělou inteligencí (AI). Zákazníci ale očekávají lidský přístup, zároveň je pro ně podstatná rychlost odpovědi a také dostupnost servisu na více platformách. Společnosti poskytující zákaznický servis reagují na tento trend přístupem, jenž propojuje technologii s lidskostí. Společnost Konecta přichází s řešením, které přetváří svět zákaznických služeb – hybridním agentským modelem. Tento model přirozeně propojuje digitální nástroje s empatií a zkušenostmi lidských operátorů.

  

- PR -

Od nadšení „devadesátek“ k úspěšnému podnikání v EMS

torola_microchip_01.jpgHistorie společnosti TOROLA electronic, spol. s r.o., se datuje od roku 1991, kdy se tři vysokoškolští kamarádi, kteří do té doby pracovali ve společnostech TESLA Třinec a TESLA Rožnov pod Radhoštěm, rozhodli založit vlastní firmu. A protože měli zálibu v elektronice a pracovali v elektrotechnickém průmyslu, směřovala i jejich vlastní budoucnost právě tímto směrem.