facebook

Efektivní plánování výroby s APS, které plánuje a zároveň optimalizuje

APSChcete-li zlepšit výkon vašeho podniku jsou plánování, rozvrhování a optimalizace výrobních procesů klíčové. Na konkrétním příkladu z praxe vám ukážeme, jak to funguje. Zaregistrujte se a sledujte živě 21. dubna 2020 od 10 do 11 hodin webinář s praktickou ukázkou systému APS i konkrétního projektu jeho nasazení, kterou vás provedou specialisté na APS Opcenter Scheduling ze společnosti Minerva Česká republika.


Bez použití plánovacích nástrojů APS je kapacitní plánování velice náročné. Na webinář s praktickou ukázkou systému APS se prosím registrujte zde.

Výrobní podniky čelí velké rozpracovanosti, dlouhým dobám dodávek, nemožnosti plánovat do omezených kapacit, zbytečnému držení zásob, nepřehlednosti o potřebných zásobách a nemožnosti rychlého přeplánování dle aktuálních potřeb. Jedním takovým podnikem byl i výrobce v našem webináři. Na konkrétním zákazníkovi ukážeme čemu čelil ve své výrobě, jakým způsobem vybral APS systém, jak probíhala implementace a co používání APS Opcenter Scheduling (dříve Preactor) výrobci přineslo.

Zde jsou jen některé přínosy, uživatelů:

  • zvýšení produktivity o 15 až 20 procent,
  • snížení zásob o 40 až 50 procent,
  • snížení rozpracovanosti o 40 až 50 procent,
  • zlepšení v plnění dodávek o 50 až 90 procent,
  • dokonalejší využití kritických zdrojů,
  • dokonalé řízení výroby,
  • návratnost investice (ROI) je měřena v týdnech, ne v letech!

Podívejte se na webinář, seznamte se s logikou plánování v APS Opcenter Scheduling a projektem v konkrétním výrobním podniku.

Webinářem s praktickou ukázkou systému i konkrétního projektu vás provedou specialisté na APS Opcenter Scheduling ze společnosti Minerva Česká republika.