facebook LinkedIN LinkedIN - follow

Vision ERP odhalil novinku

Aktivní plocha je přínosem pro každého uživatele

VisionPředstavte si, že nic nemusíte hledat a přesto vidíte přesně to, co právě potřebujete a chcete vidět. Hlavní obrazovka vašeho systému se změní v aktivní plochu, na které je přehledně zobrazen stav vámi sledovaných agend či úloh a jakákoliv změna je okamžitě signalizována.


Všechny informace jsou přehledně seřazené podle osobních preferencí a doplněné případně o grafický obraz (fotky, grafy, záběry z kamery).

Novinka byla představena 26. září na konferenci Vision ERP. Pro zákazníky bude aktivní plocha k dispozici v nové verzi na konci října letošního roku.
Novinka byla představena 26. září na konferenci Vision ERP. Pro zákazníky bude aktivní plocha k dispozici v nové verzi na konci října letošního roku.

Přehled na první pohled

Aktivní plocha na rozdíl od původního prostředí umožňuje nastavit ve Vision ERP pro každého uživatele na míru vstupní obrazovku obsahující všechny pro něj důležité signály z ERP. Je složena z barevných čtyřúhelníků (dlaždic), z nichž na každém může být zobrazena jiná agenda, funkce nebo grafický prvek. Systém umožňuje uživateli, aby si sám zvolil nejen obsah, ale i vzhled.

„Uživatel na první pohled vidí, že je pro něj v systému nějaký úkol nebo prostě jen sleduje určité veličiny jako ve velíně elektrárny. Sledovanými veličinami může být cokoliv od stavu nezaplacených faktur až po kritický nedostatek konkrétního materiálu. Informace se zobrazují přehledně na samostatných dlaždicích. Dlaždice se sama o sobě chová jako tlačítko, po jehož aktivaci se může otevřít určitá agenda nebo vykonat nějaký automatizovaný příkaz,“ vysvětluje možnosti novinky Petr Klapka, ředitel Vision Praha.

Novinka se projeví ve verzi Vision ERP, kterou mají zákazníci k dispozici od konce října letošního roku. Vision také dostane modernější kabát, zároveň s uživatelským prostředím se bude postupně měnit vzhled všech agend.

Pro konferenci Vision ERP nastavil administrátor speciální pracovní plochu, ze které se prezentující dostali přímo na svoji prezentaci, dotazy či do mobilní aplikace.
Pro konferenci Vision ERP nastavil administrátor speciální pracovní plochu, ze které se prezentující dostali přímo na svoji prezentaci, dotazy či do mobilní aplikace.

Vision ERP pomáhá ve výrobě, službách i obchodě

„Náš ERP systém je skvělým a robustním nástrojem, který pomáhá firmám v růstu a nabízí řadu možností přizpůsobení konkrétním společnostem, oboru jejich podnikání a způsobu řízení,“ říká Petr Klapka, ředitel Vision Praha. „Daří se nám dodávat na trh ERP systém, který svými schopnostmi odpovídá renomovaným zahraničním systémům a přesto umíme udržet slušnou cenu pro tuzemské odběratele. K tomu přidáváme i moderní prvky, které ze systému činí jedinečný nástroj.“

Filosofií Vision ERP je to, že firemní software by neměl být jen zásobárnou dat. Především pro management představuje aktivní nástroj pro kontrolu chodu všech procesů. Je třeba, aby data byla nejen snadno dostupná, ale systém musí aktivně upozorňovat na změny, kritické hodnoty a musí dávat pokyny k práci. Vision Praha vyvíjí informační systémy pro firmy již více než 27 let. Do produktu promítá zkušenosti z více než 500 implementací. Systém každému zákazníkovi do určité míry přizpůsobuje tak, aby doplnil a podpořil jeho firemní procesy. Nebojí se ani netradičních řešení. Vision ERP je navíc otevřený systém, který si klient může sám upravovat a jednoduše se přes API v případě potřeby napojí na další specializované softwary.

7 výhod aktivní plochy

  • Informace, které potřebujete vidět na první pohled máte přehledně před sebou.
  • Změny, na které musíte reagovat systém signalizuje.
  • Trendy sledovaných veličin (třeba vývoj přijatých objednávek) jsou prezentovány graficky.
  • Často používané funkce máte jako na dlani.
  • Historie naposledy použitých funkcí zefektivňuje rutinní práci.
  • Aktivní plochu si může uživatel přizpůsobit dle vlastního uvážení.
  • Administrátor má k dispozici celý arzenál vývojových prostředků pro sestavení speciálních ploch ve své organizaci.