Asseco Helios 2
facebook LinkedIN LinkedIN - follow

SOFTIP upgradoval vlastní ekonomický IS

Implementací řešení na platformě SAP Business One upgradoval SOFTIP svůj interní informační systém pro oblast ekonomické agendy. Systém, jehož jednotlivé moduly byly realizovány v době od prosince 2007 do října 2008, představuje integrované řešení nové generace pro správu ekonomických činností, obchodních příležitostí a logistiky. Ve společnosti s asi 300 zaměstnanci ho používá 85 autorizovaných uživatelů na 7 různých pracovištích. V současnosti jde, co se týče počtu uživatelů, o nejširší instalaci SAP Business One na Slovensku.Údaje z ekonomické agendy společnosti vedené v IS SAP B1, týkající se zejména nákupu a prodeje produktů a služeb, jakož i řízení a správy obchodních příležitostí, jsou uživatelům k dispozici online. Systém nasazen ve společnosti SOFTIP pokrývá v současnosti tyto oblasti:

  • CRM - řízení obchodních příležitostí,
  • Finanční účetnictví,
  • Elektronická komunikace s bankami,
  • Zpráva dat obchodních partnerů,
  • Nákup služeb a zboží,
  • Prodej služeb a zboží,
  • Evidence,
  • Periodická fakturace,
  • Integrace na produkt SOFTIP HR.

Implementované řešení bylo zároveň začleněno do Manažerského informačního systému, který nyní konsoliduje údaje z původního ekonomického systému a z implementovaného SAP Business One řešení. Při upgrade informačního systému tedy nedošlo ke ztrátě kontinuity údajů poskytovaných manažerským informačním systémem pro potřeby monitorování a hodnocení projektů a organizačních jednotek.


 
  

- Inzerce -

Ulovte a zlikvidujte kyberhrozbu se Sophos Academy!

Moderní kybernetické hrozby nám nedávají na výběr. Organizace se musí proaktivně chránit i pomocí lovců hrozeb. Chcete se také stát skutečným lovcem hrozeb? Zaregistrujte se na Sophos Threat Hunting Academy 2021.

  

- Inzerce -

Covid jako katalyzátor digitalizace a fenomén homeworkingu

IT Systems 1-2/2021V aktuálním vydání IT Systems jsme se zaměřili na odvětví, která v současné době prochází velmi turbulentním vývojem. Vím, že se to dnes dá říct prakticky o všech oblastech našeho života, ovšem retail, logistika a potravinářský průmysl jsou navíc názorným příkladem, proč je pandemie onemocnění covid označována za katalyzátor digitalizace desetiletí. Pokud totiž ještě někdo pochyboval o významu digitalizace, musel v loňském roce prozřít.