facebook LinkedIN LinkedIN - follow

Přechod na ERP LN v DIOSS Nýřany doplnila implementace systému Infor PM

Výrobní firma DIOSS Nýřany přešla ze systému Baan5 na ERP Infor LN. Zároveň s tím nasadila business intelligence řešení Infor PM, a to v oblastech sledování výroby, statistiky prodeje, finanční výkazy a podnikový controling. Dodavatelem projektu byla společnost Gemma Systems.„Předchůdce ERP LN, Baan5, nám drtivou část našich potřeb pokrýval, ale v okamžiku, kdy se na trhu objevil nástupce tohoto řešení, jsme si uvědomili, že investice do Baan5 jsou vynakládány neefektivně. Také naši noví obchodní partneři vyžadovali měnit některé procesy, což bylo nezbytné zohlednit. Po vyhodnocení všech hledisek jsme se rozhodli, že tyto změny již budeme realizovat na nové technologii, systému Infor ERP LN,“ říká finanční ředitelka DIOSS Nýřany Renata Ježková, která figuruje také v roli interní vedoucí projektu povýšení ERP systému.

 

Podle jejích slov splnila inovace ERP očekávání. „Dokázali jsme eliminovat paralelně existující dílčí evidence v excelových tabulkách. V okamžiku, kdy si uživatelé uvědomili, že integrací modulu financí do Infor LN je každá paralelní evidence snadno nahraditelná, podstatně se nám zprůhlednily podnikové procesy. Velkou měrou k tomu přispělo i nasazení Infor PM, které dokáže okamžitě vizualizovat a správně vyhodnotit aktuální stav základních agend,“ uvedla Renata Ježková. Podnik nyní plánuje rozšířit systém i do oblasti sledování zakázek.

 

foto: archiv DIOSS Nýřany


 
  

- Inzerce -

Online tržiště merXu pro B2B obchodování úspěšně roste

Tisícovky zákazníků, statisíce produktů a během pár měsíců další expanze


Václav LiškaOnline obchodní platforma merXu pro B2B obchodování má za sebou prvních několik měsíců fungování. Vznikla v reakci na trendy a potřeby daného trhu a výrobcům, distributorům a velkoobchodníkům nabízí možnost začít okamžitě obchodovat v mezinárodním měřítku, konkrétně v rámci střední Evropy a Pobaltí.

  

- Inzerce -

Jak ovládnout kamery v chytrém městě?

Přihlaste se na webinář 24. června


MilestoneMěsta se plní dohledovými kamerami. Jen v Praze jich bylo dle údajů z roku 2019 něco přes 2 800. Instalují se za účelem zajištění bezpečnosti občanů, plynulosti dopravy i jako senzory, které pomáhají monitorovat životní prostředí.