- Přehledy IS
- APS (20)
- BPM - procesní řízení (23)
- Cloud computing (IaaS) (10)
- Cloud computing (SaaS) (32)
- CRM (51)
- DMS/ECM - správa dokumentů (20)
- EAM (17)
- Ekonomické systémy (68)
- ERP (77)
- HRM (28)
- ITSM (6)
- MES (32)
- Řízení výroby (36)
- WMS (29)
- Dodavatelé IT služeb a řešení
- Datová centra (25)
- Dodavatelé CAD/CAM/PLM/BIM... (38)
- Dodavatelé CRM (33)
- Dodavatelé DW-BI (50)
- Dodavatelé ERP (70)
- Informační bezpečnost (50)
- IT řešení pro logistiku (45)
- IT řešení pro stavebnictví (26)
- Řešení pro veřejný a státní sektor (27)
Tematické sekce
ERP systémy
CRM systémy
Plánování a řízení výroby
AI a Business Intelligence
DMS/ECM - Správa dokumentů
HRM/HCM - Řízení lidských zdrojů
EAM/CMMS - Správa majetku a údržby
Účetní a ekonomické systémy
ITSM (ITIL) - Řízení IT
Cloud a virtualizace IT
IT Security
Logistika, řízení skladů, WMS
IT právo
GIS - geografické informační systémy
Projektové řízení
Trendy ICT
E-commerce B2B/B2C
CAD/CAM/CAE/PLM/3D tiskBranžové sekce
![]() | Přihlaste se k odběru zpravodaje SystemNEWS na LinkedIn, který každý týden přináší výběr článků z oblasti podnikové informatiky | |
| ||
Partneři webu
Microsoft Dynamics v ostrém provozu
Několik úspěšných implementací společnosti Essence International. Společnost Raven Consulting začala využívat nový podnikový informační systém MS Dynamics NAV. Systém je plně přizpůsoben pro projektově řízenou společnost. Raven Consulting poskytuje komplexní servis pro přípravu žádostí o dotace z EU, organizaci výběrových řízení, realizaci dotačního (projektového) managementu, ekonomických a finančních analýz, systému řízení a optimalizace procesů, monitoringu a controllingu.

Po několikatýdenní implementaci začala nový ekonomický informační systém Microsoft Dynamics NAV ve verzi 4.0 plně využívat také společnost ADAST. Nejpozději do konce května 2007 Essence přizpůsobí i oblast plánování a řízení výroby pro podmínky ADASTu, strojírenského podniku s nosným výrobním program jedno až šestibarvových archových ofsetových strojů.
Dva měsíce po zahájení implementace plně využívá nový ekonomický informační systém na bázi MS Dynamics NAV společnost Pinko, výrobce a dodavatel mražených krémů a italské zmrzliny. V průběhu roku 2007 je plánováno připojení dalších modulů řešení Essence - řízeného skladu a výroby.
| Po | Út | St | Čt | Pá | So | Ne |
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
| 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
| 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
| 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
| 29 | 30 | 31 | 1 | 2 | 3 | 4 |
| 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 |
IT Systems podporuje
Formulář pro přidání akce










