Ingeteam zavádí systém ABRA

Společnost Ingeteam se sídlem v Ostravě - Pustkovci si vybrala informační systém od ABRA Software. Pro zefektivnění svých pracovních postupů hledala společnost řešení, které umožní automatizované propojení se softwarem na evidenci docházky a kapacitního plánování na projektech, a s účetnictvím. Potřebovala také sjednotit dílčí evidence používané v rámci nabídkového řízení a realizace zakázek. Specialisté zavádějící nový systém Abra G3 navrhli plně elektronickou evidenci několika schvalovacích procesů. To umožní jejich zjednodušení a zrychlení, zároveň minimalizuje možnost chyb a opomenutí. Implementovány budou moduly CRM, prodej, nákup, evidence pošty, skladové hospodářství, účetnictví, majetek, pokladna, banka a kniha jízd.



 
  

- PR -

Udržitelnost vyžaduje nový přístup k využívání energie v éře umělé inteligence

Rostoucí zájem o generativní umělou inteligenci vedl k výraznému nárůstu poptávky po výkonných výpočetních systémech. S tím ruku v ruce roste i spotřeba energie a náklady s tím spojené, a tento trend bude nadále pokračovat. Od svého vzniku se velikost modelů umělé inteligence exponenciálně zvětšuje. A větší modely znamenají výkonnější systémy, nebo delší dobu výpočtů a obojí vyžaduje více energie.

  

- PR -

Eloquens: e-mailová automatizace s podporou AI

E-mail se stal páteří firemní komunikace a očekává se, že do roku 2026 dosáhne celosvětový počet firemních uživatelů elektronické pošty 4,73 miliardy. E-mail sice umožňuje okamžitou komunikaci napříč organizacemi, ale jeho skutečné náklady jako čas, produktivita a ztracené příležitosti jsou často přehlíženy.