facebook LinkedIN LinkedIN - follow

C.S.CARGO řídí mezinárodní logistiku s IFS Aplikacemi

Dopravní a logistická společnost C.S.CARGO nasadila IFS Aplikace 8. S jejich pomocí řídí své finance a logistické procesy nejen v České republice, ale i na Slovensku a v Polsku. Společnost potřebovala robustní podnikový systém, který dokáže propojit činnosti všech mezinárodních poboček do jedno centra. Na základě výběrového řízeníbyly vybrány IFS Aplikace. Řešení IFS bylo nasazeno v průběhu tří měsíců díky aktivnímu zapojení managementu do průběhu celé implementace a výborné spolupráci implementačního týmu, ve kterém byli zastoupeni v různých úrovních C.S.CARGO a IFS.Díky IFS Aplikacím získala společnost C.S.CARGO významné úspory v provozních nákladech a současně se podařilo snížit administrativní náročnost obsluhy podnikových procesů. K tomu přispěla i agilita IFS Aplikací, která řadu kroků zjednodušila a zefektivnila.

 

V rámci implementačního projektu byly nasazeny moduly IFS Finance a IFS Distribuce pro 75 uživatelů a zároveň byla provedena rozsáhlá integrace na informační systém LODiS, který C.S.CARGO samo vyvíjí a který integruje informace o jednotlivých přepravách a skladových položkách v rámci celé skupiny.


 
  

- Inzerce -

Informační systém QI přináší zajímavá řešení s dlouhodobými přínosy

QIPřesné aktuální informace a optimálně nastavené procesy jsou zásadními konkurenčními výhodami pro každou společnost. Získáte je s QI, které funguje jako informační páteř podniku. Jedná se o český komplexní systém složený z 31 modulů zaměřených na nejrůznější firemní agendy a úseky. Vy pak využijete pouze to, co sedí Vašemu podnikání. A to doslova, protože QI je připravené na většinu oborů.

  

- Inzerce -

Ulovte a zlikvidujte kyberhrozbu se Sophos Academy!

Moderní kybernetické hrozby nám nedávají na výběr. Organizace se musí proaktivně chránit i pomocí lovců hrozeb. Chcete se také stát skutečným lovcem hrozeb? Zaregistrujte se na Sophos Threat Hunting Academy 2021.