Asseco Helios 1
facebook LinkedIN LinkedIN - follow

myAVIS nasazen ve společnosti Bongrain

Společnost KVADOS Mobile Solutions předala do ostrého provozu informační systém myAVIS Field Sales ve společnosti Bongrain Czech Management & Services, divizi Foodservice. Ta je členem francouzské potravinářské skupiny Bongrain. Informační systém myAVIS Field Sales je divizí Bongrain Foodservice využíván pro řízení všech obchodních zástupců společnosti v terénu na území České republiky a umožňuje mimo jiné dosažení významné úspory přímých nákladů, trvalé zvýšení efektivity při řízení obchodních procesů jednotlivých značek, získávání rychlejších informací o trhu, ale také možnost přímé a okamžité manažerské kontroly napříč jednotlivými výrobky a regiony. 
  

- Inzerce -

Jak na automatizaci ve výrobní firmě

SoliteaRychlé tempo moderní doby a zvyšující se spotřebitelské nároky kladou čím dál větší důraz na preciznost výroby. Pokračující pandemie covidu-19 pak k tomu přidává i tlak na efektivitu a časovou přesnost dodávek.

  

- Inzerce -

Počítač Spaceborne Computer-2
od Hewlett Packard Enterprise
pomáhá zrychlit průzkum vesmíru

HPESpolečnost Hewlett Packard Enterprise (HPE) pomůže urychlit průzkum vesmíru a zvýšit soběstačnost astronautů tím, že vůbec poprvé umožní zpracování dat v reálném čase prostřednictvím svého komerčně dostupného řešení edge computing.