facebook LinkedIN LinkedIN - follow

SAP uvedl řešení EPM OnDemand

Performance Management v cloudu

Společnost SAP uvedla cloudové řešení SAP Enterprise Performance Management OnDemand (SAP EPM OnDemand). Díky využití mobilních aplikací a in-memory technologie SAP HANA mohou nyní uživatelé v reálném čase získat pohled na aktuální obchodní data a v případě potřeby na získané informace také ihned reagovat. Řešení SAP EPM OnDemand je navrženo tak, aby doplnilo stávající EPM řešení jako je například SAP Business Planning and Consolidation. Zásadně vylepšeno bylo také uživatelské rozhraní. Řešení je dostupné z mobilních zařízení, například Apple iPad. Navíc může být také použit EPM add-on modul pro Microsoft Office. Rozšířené analytické možnosti jsou tak dostupné jak uživatelům cloudových řešení, tak uživatelům klasických on-premise aplikací. SAP EPM OnDemand je navíc postaveno na technologii SAP HANA, zákazníci tak mají širší možnosti ve využívání extrémně výkonných aplikací postavených právě na SAP HANA.SAP EPM OnDemand nyní nabízí následující funkcionality a další budou postupně doplňovány: 

  • Přehled výdajů (Expense insight), díky kterému mohou manažeři získat detailní přehled účtovaných nákladů a je-li to potřebné také ihned údaje upravovat. 
  • Analýza zisků a ztrát v reálném čase (Real-time profit and loss analysis): Umožňuje na základě vynaložených zdrojů zkoumat na libovolné úrovni vynaložené výdaje.
  • Plánování kapitálových investic (Capital project planning): Přináší detailní přehled finančních dopadů rozhodnutí o investicích a zároveň i možnost optimalizace využití kapitálu.

 
  

- Inzerce -

Creo Parametric – představení klíčových funkcí

Porovnejte je s vaším CAD řešením


Creo Parametric je jedním z nejpropracovanějších CAD řešení, která využívají nejúspěšnější firmy po celém světě. Autorem tohoto řešení je firma PTC, která již desítky let udává trendy ve vývoji a směřování CAD technologií. V následujících řádcích se vám pokusím představit některé klíčové funkce, které jsou součástí balíku Creo Design Essentials.

  

- Inzerce -

Žádný systém sám o sobě nic nevyřeší

IT Systems 4/2021V aktuálním vydání IT Systems opět najdete spoustu novinek ze světa informačních technologií a inspirace, jak je využít pro rozvoj vaší firmy nebo organizace. Mapujeme aktuální trendy v digitalizaci stavebnictví, vybavení pro kontaktní centra a service desky. Věnujeme se řízení práce na dálku a onboardingu zaměstnanců v době covidu, řízení projektů a hybridnímu cloudu. Významným tématem je jako vždy zajištění kybernetické bezpečnosti – konkrétně zabezpečení ICS, důsledky kauzy Exchange, DDoS útoky a bezpečnost mobilních zařízení.

Helios
- inzerce -