facebook

Y Soft představuje nové cloudové služby pro řízení a správu tisku

Společnost Y Soft představila nové nástroje pro řízení a správu tisku ve formě cloudových služeb. Nové služby by měli podnikům a organizacím umožnit snížení nákladů na IT zdroje při zachování dostatečně robustních tiskových nástrojů. První odhalené nástroje z nové řady cloudových služeb jsou YSoft SAFEQ CloudPro a YSoft SAFEQ Breeze.



SAFEQ CloudPro nabízí množství funkcí pro správu tisku s vyhrazenou infrastrukturou. Uživatelé si mohou zvolit ze tří úrovní přizpůsobení: Core, Ultra a Elite. Jednotlivé úrovně nabízejí rostoucí odolnost a výkon.

Druhá služba, SAFEQ Breeze, je navržena pro malé a střední podniky (SMB), které upřednostní řízení tiskových služeb prostřednictvím cloudu. Se základními funkcemi správy tisku a sdílenou hostitelskou infrastrukturou lze SAFEQ Breeze používat s, nebo bez dodaného zařízení Y Soft Edge.

Obě služby bezpečně spravují tiskovou infrastrukturu firmy. Zařízení Y Soft Edge navíc nabízí klientům vyšší úroveň zabezpečení dokumentů, protože zpracování úloh se provádí uvnitř vlastní privátní a zabezpečené síti firmy. Do cloudu cestují pouze metadata, což přináší také výhody pro vzdálená umístění a řešení problémů s nedostatečnou šířkou pásma nebo latencí.

Obě nové cloudové služby jsou standardně levnější než on-premise řešení. Zákazníci mají na výběr měsíční, případně roční předplatné. Rodina služeb YSoft SAFEQ Cloud je hostovaná na platformě Microsoft Azure. Nedílnou součástí služby jsou aktualizace, údržba a smluvní podmínky SLA.

Služba SAFEQ Breeze se zařízením Y Soft Edge je už nyní k dispozici jako zákaznický beta program. Ostré verze obou nových služeb pak budou k dispozici na podzim 2020.


 
  

- Inzerce -

Spolupráce Lenovo a AMD přináší firmám EPYCká řešení pro datová centra

AMD LenovoVzájemné partnerství společností Lenovo a AMD bylo dlouhé roky orientováno především na počítače a mobilní zařízení. Nejnovější kapitola této spolupráce se však odehrává na poli datových center.