facebook
Aktuality -> IT Projekty - 20. 8. 2019 17:55

Travel FREE nasadí retailový systém LS Central

LS CentralSpolečnost Unicorn Systems se pochlubila, že bude implementovat komplexní softwarové řešení prodejních, logistických, účetních a marketingových potřeb ve společnosti Travel FREE, která je evropskou jedničkou v příhraničním prodeji. Základem nového podnikového systému společnosti Travel FREE bude softwarové řešení LS Central od islandské společnosti LS Retail, které patří mezi špičku v oblasti řízení retailových společností.Společnost Travel FREE navazuje na síť Duty Free shopů, které mezi lety 1991 a 2003 nabízely zboží v bezcelním pásmu na česko-rakouské a česko-německé hranici. I když byl po vstupu České republiky do EU v roce 2004 ukončen bezcelní prodej, přes třicet obchodů již pod hlavičkou Travel FREE pokračují v prodeji mezinárodního zboží.

„Máme propracovaný věrnostní program, pravidelní zákazníci u nás mohou nakupovat za klubové ceny. Hledali jsme proto jednotný systém, který nám umožní mít kdykoli přehled o tom, jak jsou na tom jednotlivé obchody i celkové prodeje, a současně budeme moci ve stejném systému pracovat s marketingovými pobídkami a sledovat jejich efekt, “ říká k výběru nového systému Pavel Monhart, ředitel Travel FREE.

Softwarové řešení bude v jediné platformě řešit nejen každý jednotlivý aspekt maloobchodního podnikání, ale i nejrůznější specifika související např. s prací se spotřební daní, daňovými sklady, změnami v oblasti kolkovaného zboží (tabákových výrobků a alkoholu) atd. Úkolem systému bude také optimalizace skladových zásob. Veškerá komunikace s obchodními partnery bude probíhat v rámci systému elektronicky. Nový obchodní software bude v Travel FREE uveden do ostrého provozu ve druhém čtvrtletí roku 2020.

„Jde o jednu z prvních implementací unified commerce na platformě LS Retail v České republice. Travel FREE díky dodanému systému získá jednotný pohled na svůj obchod a na své zákazníky. Jde o komplexní řešení, které bude sjednocovat procesy od nákupních objednávek, přes logistiku, správu a řízení marketingových kampaní, až po zcela nový pokladní systém," říká k cílům implementace Karel Peška ze společnosti Unicorn.


 
  

- Inzerce -

Září – měsíc bezpečnosti se Sophos Central

Nepropásněte sérii webinářů zaměřených na aktuální bezpečnostní trendy a jednotnou správu zabezpečení vaše IT – každé pondělí a zdarma.