facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> IT Projekty - 3. 8. 2020

Společnost IBG Česko nasadila myTEAM pro podporu řízení a týmové spolupráce

IBGSpolečnost IBG Česko, která se věnuje technologiím pro ukládání energie, implementovala software myTEAM pro podporu manažerského řízení a týmové spolupráce. Řešení, které vyvíjí společnost KVADOS, pomůže firmě zlepšit komunikaci mezi jednotlivými odděleními a zlepšit přehled nad plněním úkolů.


Altair - konference

Společnost IBG Česko se věnuje řešením pro záložní napájení, dobíjením elektromobilů, energetickou infrastrukturou datových center i fotovoltaických systémů, bateriím pro kolejová vozidla a dalším technologiím pro ukládání energie. V řízení firmy nově pomáhá software myTEAM, který zatím pro řízení úkolů a porad využívá 60 pracovníků. Do budoucna ovšem vedení IBG Česko uvažuje nad dalším rozšířením systému.

„Hledali jsme nástroj, který by komplexně řešil evidování úkolů, porad, sdílení dokumentů, abychom měli naše projekty i interní řízení celkově dobře procesně uchopené. Přece jenom už nejsme malá společnost a řešit vše po emailech nebylo příjemné, natož pak efektivní. Rozhodující byla hlavně uživatelská přívětivost prostředí, filtrace a škálovatelnost dle našich potřeb. Mě osobně velice zaujala logika myTEAM, a tím si mě i získal. Dříve jsme využívali kombinaci Sharepointu s Outlookem, což v zásadě nebyla špatná cesta, ale řešení to bylo časově mnohem náročnější, navíc s růstem společnosti se stalo nevyhovující.,“ říká Michaela Hrbková, business analytička společnosti IBG Česko.
 


 
  

- Inzerce -

Pozvánka na webinář Infor pro potravinářské společnosti

Požadavky spotřebitelů na větší inovace a transparentnost produktů, stále se zvyšující tlaky na kvalitu a dodržování předpisů, těsnější marže, příležitosti pro nové prodejní kanály a dynamická pracovní síla, to jsou jen některé z faktorů, které posouvají dynamiku trhu až do bodu, kdy výrobci potravin a nápojů musí přijmout nový přístup ke svému podnikání.