- Přehledy IS
- APS (25)
- BPM - procesní řízení (23)
- Cloud computing (IaaS) (10)
- Cloud computing (SaaS) (31)
- CRM (52)
- DMS/ECM - správa dokumentů (20)
- EAM (17)
- Ekonomické systémy (68)
- ERP (75)
- HRM (28)
- ITSM (6)
- MES (33)
- Řízení výroby (36)
- WMS (28)
- Dodavatelé IT služeb a řešení
- Datová centra (25)
- Dodavatelé CAD/CAM/PLM/BIM... (41)
- Dodavatelé CRM (38)
- Dodavatelé DW-BI (50)
- Dodavatelé ERP (66)
- Informační bezpečnost (48)
- IT řešení pro logistiku (51)
- IT řešení pro stavebnictví (26)
- Řešení pro veřejný a státní sektor (27)


















![]() | Přihlaste se k odběru zpravodaje SystemNEWS na LinkedIn, který každý týden přináší výběr článků z oblasti podnikové informatiky | |
![]() | ||
SIKO je pilotním uživatelem řešení SAP Cloud for Customer v ČR
Společnost SIKO koupelny & kuchyně se stala prvním uživatelem CRM řešení SAP Cloud for Customer v České republice. Implementaci služby zajistí společnost con4PAS. Jedním z prvních cílů, které by mělo nové řešení přinést je konsolidace obchodních případů a jejich unifikace napříč jednotlivými týmy společnosti SIKO v České republice a na Slovensku. Plné využití služby v definovaném rozsahu se předpokládá od začátku roku 2015, kde jednotlivé obchodní týmy budou využívat službu SAP Cloud for Customer k podpoře všech svých obchodních aktivit.


„Rozhodnutí využít cloudových služeb v oblasti péče o zákazníka je prvním krokem našeho strategického využívat nejlepší dostupné služby s vysokou přidanou hodnotou, které jsou snadno aplikovatelné na dynamicky se měnící obchodní prostředí, ve kterém naše společnost působí“, říká Tomáš Vala, místopředseda představenstva společnosti SIKO koupelny & kuchyně.
Miloslav Bašta, ředitel Interního auditu společnosti, k tomu dodává: „Důkladná analýza cloudového řešení společnosti SAP vůči tradičnímu tzv. on premise řešení nás utvrdila v rozhodnutí, že tato cesta a investice je správná“.
„O řešeních v oblasti cloudu se v České republice více mluví v teoretické a akademické rovině a méně realizuje v praxi. Silné řešení postavené na dlouholetých zkušenostech, které je skloubeno se zkušenostmi partnera působícího v roli poradce, může tuto praxi výrazně změnit. Trh je na tuto kombinaci připraven.“, říká Jan Ferjo, Ředitel rozvoje obchodu společnosti con4PAS.
Profil zákazníka a dodavatele
Společnost SIKO koupelny & kuchyně, a.s. je největší specializovanou sítí prodejen v oboru vybavení koupelen a kuchyní, působící ve 42 prodejnách po celé ČR, ve kterých našlo uplatnění téměř 600 zaměstnanců, s ročním obratem přesahujícím 2,5 miliardy Kč. Společnost con4PAS, a.s. je česká IT poradenská společnost v oblasti poskytování řešení na platformě SAP, zejména řešení péče o zákazníka (CRM), nákupních procesů (Supplier Relationship Management) a Business Intelligence.
19.6. | ITeuro Solution Day 2025 |
23.9. | PragVue 2025 |
1.10. | Cyber Attacks 2025 |
21.10. | Bezpečnosť a dostupnosť dát 2025 |
11.11. | Umělá inteligence v IT infrastruktuře 2025 |
Formulář pro přidání akce
18.6. | Webinář: Jak optimalizovat nákupní procesy s Odoo? |
29.9. | The Massive IoT Conference |