facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> IT Projekty - 29. 1. 2021 - Ing. Lukáš Grásgruber

SANITINO spouští novou mezinárodní e-commerce platformu

SANITINOSedm trhů najednou ve vybraných evropských zemích oslovuje nová mezinárodní e-commerce platforma, kterou v těchto dnech spouští prodejce moderní sanitární techniky SANITINO. Cílem nového řešení, které vytvořila společnost Etnetera, je nabídnout zákazníkům přehlednou nákupní online galerii propojenou současně na všech trzích, kde SANITINO působí.Nový e-shop je dostupný v celkem 7 zemích a 8 jazykových mutacích - v České republice, na Slovensku, v Itálii, Rakousku, Belgii, Nizozemí a Francii. Pro společnost SANITINO, která se online prodeji věnuje od roku 2009, představuje nový e-shop plně integrovaný e-commerce kanál. Ten poskytne zákazníkům nejen dostatečný prostor k výběru sortimentu, ale i pomoc s orientací v technologiích, návody na instalace i ošetření a údržbu, pravidelný přehled novinek na blogu a ve vybraných zemích i možnost kdykoliv komunikovat s obchodníkem prostřednictvím online chatu.

Inovativnost nové e-commerce platformy podtrhují technologie použité při stavbě backendu či frontendových uživatelských funkcí. Etnetera zde naplno využila vlastní technologické nástroje – Etnetera E-commerce Framework pro vlastní e-shop a jNetPublish pro stavbu CMS, což umožnilo splnit požadavky SANITINO na intuitivnost, přehlednost a interaktivitu, ale také moderní a funkční design e-shopu, rychlost, vysokou responzivitu webu a snadnou správu jeho obsahu. Cloudový provoz e-shopu umožňuje architektura MS Azure IaaS.

„Stavba podobně rozsáhlých e-commerce systémů, jaký má nyní SANITINO vyžaduje kvalitní technologie i robustní architekturu. Etnetera Ecommerce Framework jsme vytvořili právě pro vývoj špičkových e-shopů na míru. Využívá sdílený kód a připravené moduly, ale současně dovoluje i prakticky neomezené přizpůsobování individuálním požadavkům klienta. Architektura je založena na samostatných komponentách oddělených definovanými rozhraními (API). Díky tomu nabízí snadnou rozšiřitelnost, škálovatelnost a vysoký výkon,“ říká hlavní architekt e-commerce nástroje Martin Kačer z Etnetery.

Nový mezinárodní e-shop společnosti SANITINO je spuštěn od poloviny ledna letošního roku. Pro firmu jde tak trochu o začátek nové éry podnikání, kterou v roce 2018 zahájila expanzí do evropských zemí a vloni pokračovala změnou názvu společnosti - z původního Style Plus na SANITINO.


 
  

- Inzerce -

ERP systém pro laboratorní techniku

Česká společnost Lavat vyrábí a dodává přesné strojírenské součás­ti nebo výrobky z oboru laboratorní a vakuové techniky. Optimalizovat firemní procesy a zvyšovat efektivitu práce zaměstnanců jí pomáhá řešení Helios iNuvio z produkce Asseco Solutions.

  

- Inzerce -

Panasonic PressIT360

Nové řešení pro videokonference, které usnadňuje spolupráci na dálku


S cílem podpořit nové způsoby spolupráce z kanceláře i z domova představila společnost Panasonic nové řešení pro videokonference a hybridní schůzky. Každý si už jistě vyzkoušel, jak obtížné a náročné může být jednání na dálku.