facebook

Sabris nabízí lokalizovaný a přednastavený systém SAP S/4HANA

SAPSpolečnost Sabris CZ uvedla na trh vlastní řešení S/4.CZ, což je řešení SAP S/4HANA lokalizované pro české prostředí a přednastavené pro více než 60 standardních podnikových procesů. Podle Sabrisu lze díky tomu až o třetinu urychlit implementaci SAP S/4HANA, což významně sníží náklady na pořízení systému.


Alvao

Řešení S/4.CZ je certifikované společností SAP jako „SAP-qualified partner-packaged solution for SAP S/4HANA“. Je určeno obchodním i výrobním společnostem.

„Jde o řešení propojující rozsáhlé možnosti SAP S/4HANA s lokalizací pro české prostředí a legislativu. Jsme první, kdo v Česku implementoval SAP S/4HANA, a tak i díky těmto zkušenostem jsme vytvořili řešení, které umíme nasadit během pár měsíců i s ohledem na potřeby zákazníka,“ řekl Branislav Komada, Head of Sales ve společnosti Sabris.

Právě významná úspora času a prostředků při nasazení informačního systému SAP S/4HANA, je podle Sabrisu klíčovou výhodou řešení S/4.CZ, které je dosaženo zejména využitím standardizovaných procesů dle Best Practices. V prostředí přednastavených procesů se zákazník přímo seznamuje s optimalizovanými postupy a společně s týmem Sabrisu posuzuje konkrétní přínosy pro jeho podnikání.

S ohledem na již připravené standardní procesy se výrazně zvyšuje rychlost implementace a tím také roste kontrola nad náklady a celkovou cenou, kterou zákazník za nasazení SAP S/4HANA zaplatí. Celý proces nasazení od Kick-off až po Go-Live ve společnosti střední velikosti trvá zhruba 4 měsíce. Navíc uživatelské prostředí SAP Fiori, podle zkušeností Sabrisu, výrazně zkracuje dobu zaučení nových uživatelů. Nicméně nazmar nepřijdou ani znalosti zkušených uživatelů řešení SAP, kteří se lépe orientují ve starším uživatelském rozhraní. Většinu transakcí lze totiž v řešení S/4.CZ stále provozovat v tradičním SAP GUI.


 
  

- Inzerce -

Zabezpečení DNSSEC a přijetí GDPR

SEOlightJste si jisti zabezpečením svých www stránek a připojení k internetu? Je vaše doména zabezpečená také proti podvržení falešných webových stránek? Máte jistotu nezneužití vaší domény? Zjistěte víc o zabezpečení DNSSEC, které brání podvržení stránek.

  

- Inzerce -

CEBIT 2018: přední evropský festival inovací a digitalizace

Získejte slevový kód na permanentní el. vstupenky


CEBITObchod, kontakty a nové myšlenky, to je CEBIT 2018. Komplexnost, kterou tvoří veletrh, konference a networking-events, umožňuje celkový pohled na digitalizaci firem, správy a společnosti. Čtenářům titulů vydávaných vydavatelstvím CCB nabízíme promotion code pro slevu 50 % z ceny permanentních elektronických vstupenek (eTickets) platných po celou dobu konání veletrhu CEBIT 2018.

Časopis IT Systems / Odborná příloha Kalendář akcí
SIEMENS - virtuální výroba
RSS kanál