facebook

Sabris nabízí lokalizovaný a přednastavený systém SAP S/4HANA

SAPSpolečnost Sabris CZ uvedla na trh vlastní řešení S/4.CZ, což je řešení SAP S/4HANA lokalizované pro české prostředí a přednastavené pro více než 60 standardních podnikových procesů. Podle Sabrisu lze díky tomu až o třetinu urychlit implementaci SAP S/4HANA, což významně sníží náklady na pořízení systému.Řešení S/4.CZ je certifikované společností SAP jako „SAP-qualified partner-packaged solution for SAP S/4HANA“. Je určeno obchodním i výrobním společnostem.

„Jde o řešení propojující rozsáhlé možnosti SAP S/4HANA s lokalizací pro české prostředí a legislativu. Jsme první, kdo v Česku implementoval SAP S/4HANA, a tak i díky těmto zkušenostem jsme vytvořili řešení, které umíme nasadit během pár měsíců i s ohledem na potřeby zákazníka,“ řekl Branislav Komada, Head of Sales ve společnosti Sabris.

Právě významná úspora času a prostředků při nasazení informačního systému SAP S/4HANA, je podle Sabrisu klíčovou výhodou řešení S/4.CZ, které je dosaženo zejména využitím standardizovaných procesů dle Best Practices. V prostředí přednastavených procesů se zákazník přímo seznamuje s optimalizovanými postupy a společně s týmem Sabrisu posuzuje konkrétní přínosy pro jeho podnikání.

S ohledem na již připravené standardní procesy se výrazně zvyšuje rychlost implementace a tím také roste kontrola nad náklady a celkovou cenou, kterou zákazník za nasazení SAP S/4HANA zaplatí. Celý proces nasazení od Kick-off až po Go-Live ve společnosti střední velikosti trvá zhruba 4 měsíce. Navíc uživatelské prostředí SAP Fiori, podle zkušeností Sabrisu, výrazně zkracuje dobu zaučení nových uživatelů. Nicméně nazmar nepřijdou ani znalosti zkušených uživatelů řešení SAP, kteří se lépe orientují ve starším uživatelském rozhraní. Většinu transakcí lze totiž v řešení S/4.CZ stále provozovat v tradičním SAP GUI.


 
  

- Inzerce -

Přínosy informačního systému Dialog 3000Skylla po napojení na výrobní i předvýrobní procesy

ControlInformační systémy jsou do firem nasazovány z různých důvodů. Někdy to může být kvůli zpřehlednění všech procesů, zanesení veškerých firemních dat do jednoho místa apod. Je totiž nesporným přínosem, že ERP systém dodá podnikovým datům určitý řád. Tím však využití ERP systému nemusí končit a obchodní i výrobní společnosti mohou z implementace moderního ERP systému vytěžit mnohem víc.

  

- Inzerce -

S přípravou výroby pomůže software

Šetří čas i náklady podniku


SOFTIPVíce než kdykoli v minulosti platí, že pohotová reakce na změny trhu, nové objednávky či nestandardní požadavky zákazníků vytváří firmě konkurenční výhodu. A přesně o tom je informační systém SOFTIP MONACO. Nástroj, který dělá z technické přípravy výroby transparentní, rychlý a do značné míry automatizovaný proces.

Časopis IT Systems / Odborná příloha Kalendář akcí
Siemens - CAM webinar
RSS kanál