facebook
Aktuality -> Podnikové aplikace a služby - 14. 7. 2020 - Ing. Lukáš Grásgruber

QNAP uvolnil finální verzi řešení Boxafe pro zálohování Google G Suite a Microsoft 365

QNAPPo dlouhém a pečlivém testování uvedla společnost QNAP finální verzi řešení Boxafe pro zálohování dat z Google G Suite a Microsoft 365 do lokálního zařízení NAS. Přestože cloudové služby pro podniky nabízí vysokou úroveň zabezpečení, je třeba u nich zajistit ochranu dat v souladu s podnikovými nebo regulatorními předpisy. Pomocí řešení QNAP Boxafe lze zálohovat cloudová data do místního zařízení NAS a zajistit tak podniková data před rizikem lidských chyb nebo omylů vedoucích k nechtěnému vymazání dat, i před rizikem záměrného zničením dat.O řešení Boxafe jsme vás poprvé informovali už v listopadu loňského roku, kdy je QNAP představil a spustil jeho veřejné betatestování. Nyní po půlročním pečlivém testování uvolnil finální verzi tohoto řešení, které zálohuje soubory, e-maily, kalendáře a kontakty z Google G Suite a Microsoft 365 do QNAP NAS. Pracovníci IT přitom mohou nejen centrálně zálohovat a spravovat více účtů G Suite a Microsoft 365 ale také naplánovat zálohování více verzí dat, aby se snížilo riziko jejich ztráty nechtěným přepsáním. Boxafe navíc umožňuje uživatelům zobrazit náhled všech zálohovaných dat před jejich obnovením.

Boxafe

Boxafe umožňuje také řešit kapacitní problémy cloudových služeb a optimalizovat využívání cloudového úložiště přesunutím zřídka přistupovaných dat do QNAP NAS.

Dashboard

Boxafe je kompatibilní s jakýmkoli QNAP NAS, na kterém běží operační systém QTS nebo QuTS hero. Boxafe podporuje cloudové služby Microsoft 365 Business, Microsoft 365 Enterprise, Microsoft 365 Education a Exchange Online a G Suite Basic, G Suite Business a G Suite Enterprise.

Boxafe

Základní verze aplikace Boxafe je pro uživatele zařízení QNAP dostupná zcela zdarma a bez licenčních poplatků. Lze ji jednoduše stáhnout a nainstalovat z QTS App Center. Spíše jen teoretickým omezením je limit 10 tisíc připojených účtů do jedné aplikace Boxafe.


 
  

- Inzerce -

Spolupráce Lenovo a AMD přináší firmám EPYCká řešení pro datová centra

AMD LenovoVzájemné partnerství společností Lenovo a AMD bylo dlouhé roky orientováno především na počítače a mobilní zařízení. Nejnovější kapitola této spolupráce se však odehrává na poli datových center.