facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> Podnikové aplikace a služby - 11. 2. 2021 - Ing. Lukáš Grásgruber

QNAP nově nabízí dozorovací řešení QVR Elite na bázi předplatného

QNAPSpolečnost QNAP Systems oznámila, že její dozorovací řešení QVR, které lze provozovat na zařízeních NAS se systémy QuTS hero a QTS, je nově dostupné jako služba QVR Elite na bázi předplatného podle počtu nahrávacích kanálů. Nastavitelné plány předplatného QVR Elite umožňují firmám vybudovat dozorovací systém založený na jejich aktuálních potřebách při nižších celkových nákladech.„QVR Elite staví na základech dozorovacího systému QVR Pro, jehož funkce poskytuje na bázi předplatného, které uživatelům nabízí větší flexibilitu a cenovou dostupnost,“ uvedl Alan Kuo, produktový manažer společnosti QNAP a dodal: „V kombinaci s novými dozorovacími aplikacemi, jako jsou technologie rozpoznávání založené na umělé inteligenci, může QVR Elite pomáhat uživatelům nejen při ochraně majetku a lidí, ale také při kontrole přístupu k zařízením a odkrývání dalších analytik, které pomohou podpořit obchodní růst v maloobchodu a podobných prostředích.“

Flexibilní předplatné

QVR Elite standardně poskytuje dva integrované nahrávací kanály. Počet kanálů lze rozšířit získáním různých plánů předplatného – měsíčního, ročního a tříletého předplatného. Celkem aplikace umožňuje zavést až 128 kanálů. Podniky všech velikostí tak mohou vytvořit inteligentní dozorovací systém od 1,99 USD za kanál za měsíc a měnit plány předplatného na základě svých požadavků.

Monitorujte a spravujte kanály a záběry z kamer z různých platforem

Aplikaci QVR Pro Client, která umožňuje uživatelům flexibilně přepínat mezi živými kanály nebo záznamy z jediného rozhraní, lze nainstalovat na zařízení se systémem Windows, Mac, Android a iOS. Tato aplikace umožňuje plně využívat výhody QVR Elite, a to včetně obnovy snímků z kamery typu rybí oko a exportu/sdílení videí.

Rozšiřující aplikace na bázi umělé inteligence

Od verze 1.1 bude aplikace QVR Elite schopna využívat různé analytické aplikace společnosti QNAP založené na AI, které uživatelům pomohou získat z videí analytické informace. Například aplikace QVR Human může vytvořit systém počítání lidí nabízející analýzu v reálném čase, aby uživatelé mohli dělat lepší obchodní rozhodnutí; a s aplikací QVR Face lze vybudovat systém rozpoznávání obličeje, který nabízí inteligentní správu docházky, dveřní přístupové řízení a další řešení založená na rozpoznávání v různých obchodních odvětvích.

Snadné nastavení oprávnění pro dozorování

Aplikace QVR Elite může používat stejná nastavení oprávnění jako hostitelské zařízení NAS, včetně nastavení přístupových oprávnění uživatele/skupiny. Nastavení „rolí dozorování“ v aplikaci QVR Elite může konkrétním uživatelům poskytnout přizpůsobený přístup k zobrazení rozvržení, kanálů a e-mapy. Uživatelé, kteří obdrží přizpůsobený přístup, nebudou mít přístup k dalším datům na NAS.

Rozšiřitelná kapacita

Aplikace QVR Elite v zařízení QNAP NAS využívá souborový systém NAS pro ukládání nahrávek. Pokud je potřeba další úložiště, lze do QNAP NAS přidat rozšiřující jednotky QNAP a zpřístupnit je pro aplikaci QVR Elite.

Více informací o dozorovacím řešení QVR Elite najdete na webu https://www.qnap.com/cs-cz/software/qvr-elite

 
Daktela
  

- Inzerce -

Jak bezpečné jsou bezpečnostní kamery? Nezmeškejte konferenci Axis Talk 2021

AxisÚtoky hackerů čím dál častěji míří na kamerové systémy. Jak se účinně bránit? I to bude tématem online konference společnosti Axis Communications, švédského světového leadera v bezpečnostních a smart city technologiích. Připojte se 20. a 21. dubna!

  

- Inzerce -

Kde snižují náklady firmy se správně nastavenými ERP systémy?

Tématem poslední doby se stávají úspory, které přináší společnostem správně zvolené a implementované ERP systémy. Nejde jen o často zmiňované zvýšení efektivity výroby nebo zlepšení poskytované služby. Podnikové systémy přináší i spoustu skrytých úspor v nákladech.

Helios
- inzerce -