facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> IT Projekty - 28. 6. 2022 - Ing. Lukáš Grásgruber

Q&L Industrial Services bude řídit logistické procesy pomocí Infor WMS

Společnost Q&L Industrial Services, která je významným poskytovatelem logistických služeb s centrálou na Slovensku, přechází na cloudové řešení pro řízení skladů Infor WMS. Od nového systému Q&L očekává, že dosáhne vyšší výkonnost skladových operací a tím i vyšší rychlosti a přesnosti služeb zákazníkům. Infor WMS pokryje všechny procesy od přijetí a naskladnění až po vychystání, vyskladnění a odeslání. Společnost bude řešení Infor WMS také integrovat se systémy automatizované přepravy (AGV).S původním systémem se společnost Q&L ocitla na hranici možností, kdy již nedokázala dále zkrátit průběžnou dobu zakázek. Navíc potřebovala zlepšit flexibilitu na rychle se měnících, nepřed­ví­da­tel­ných trzích. Proto se rozhodla pro nasazení cloudového řešení s krátkou dobou implementace a rychlým uvedením do provozu. Q&L plánuje zprovoznit Infor WMS v pilotním provozu již během letošního léta. Další důležitá fáze projektu bude následovat na podzim.

„Hledali jsme snadno škálovatelný a flexibilní systém, který by bylo možné vlastními silami přizpůsobovat našim potřebám,“ řekl Štefan Homza, výkonný ředitel Q&L Industrial Services. „Infor WMS poskytuje vysokou míru flexibility a rychlost nasazení, které potřebujeme k rozšiřování byznysu o nové zákazníky. Rovněž oceňujeme schopnost řešení bezproblémově integrovat existující logistické systémy a operace.“


 
  

- Inzerce -

Marketplace na vzestupu

KauflandSvět marketplace jenom roste. Experti se shodují: Marketplace se dříve či později stanou dominantním motorem online obchodování. V dalších letech se předpokládá roční nárůst o 30 procent.