facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> Podnikové aplikace a služby - 29. 4. 2020 - Ing. Lukáš Grásgruber

Propojení systémů Helios a mySTOCK WMS

Asseco Solutions, KVADOSSpolečnosti Asseco Solutions a KVADOS podepsaly smlouvu o dlouhodobé spolupráci, která se týká dodávek systému pro řízení skladů mySTOCK WMS. Produkty Helios Green i Helios Orange, vlajkové lodi Asseco Solutions, budou díky tomu doplněny o moderní nástroj pro optimalizaci skladových procesů, řízení pracovníků skladu nebo možnost integrace automatizovaných technologií, jako jsou zakladače, linky a váhy.Systémy Helios a mySTOCK WMS budou již brzy propojeny s využitím oboustranného interface na platformě API a Web Service. Řešení bude dostupné také přes celou partnerskou síť Helios OPEN.

Spolupráce se týká všech tří oborových verzí Heliosu. První se týká obchodních společností, ať už se zaměřením na velkoobchod nebo s podporou e-shopů (RETAIL). Druhá verze pokrývá výrobní firmy s podporou veškerých potřebných postupů pro vstupní materiál, evidenci polotovarů i finálních výrobků napříč celým výrobním procesem (PRODUCTION). Třetí verze nabízí řešení pro společnosti poskytující logistické a dopravní služby (LOGISTIC).

Zákazníci ze všech odvětví si budou moci vybrat ze dvou variant produktu. mySTOCK WMS Standard nabídne předpřipravené řešení s rychlou a cenově atraktivní implementací, které pokrývá rozsáhlé skladové procesy i výkonný reporting. Variantou pro klienty s nutností integrace náročných technologií je potom mySTOCK WMS Enterprise, který je zakázkově přizpůsobený na míru klientovi.


 
  

- Inzerce -

OT Security

Bezpečnost, která řídí vaši budoucnost


OT bezpečnost je klíčovým faktorem pro úspěšnou budoucnost průmyslových společností, jako nedílné součásti jejich procesů a systémů. Správné řízení a ochrana OT prostřednictvím moderních bezpečnostních opatření a strategií je klíčem k udržení kontinuity provozu, konkurenceschopnosti a minimalizaci rizik spojených s kybernetickými hrozbami.

  

- Inzerce -

Mobile Device Management

Jak zabezpečit koncové zařízení pomocí Managed Microsoft 365?


S novými technologiemi a rostoucí potřebou bezpečnosti dat se organizace potýkají s nelehkým úkolem zabezpečit a spravovat svá zařízení. Naštěstí existují inovativní řešení, která umožňují rychlou, efektivní a bezpečnou správu zařízení v celém jeho životním cyklu s minimální kooperací ze strany IT.