facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> IT Projekty - 12. 12. 2011

Online pojištění domácnosti Kooperativa

přímo z webových stránek České spořitelny

Společnost KAKTUS Software oznámila dokončení vývoje on-line služby, která umožňuje sjednání pojištění domácnosti u Kooperativa pojišťovny bezprostředně z webových stránek České spořitelny. Návštěvníci webových stránek České spořitelny si nyní mohou pojistit svoji domácnost z pohodlí domova bez jinak nutné návštěvy pobočky banky. On-line služby Kooperativa pojišťovny zajišťuje jako strategický technologický partner společnost KAKTUS Software, která doposud vytvořila online systémy pro sjednání následujících typů pojištění: cestovní pojištění (rovněž přímo z webových stránek Letiště Praha), pojištění ordinací, zajištění zdravotní péče MediKompas, povinné ručení, pojištění domácnosti a pojištění rodinných domů a bytů. Tyto typy pojištění nabízí cenově výhodnější a uživatelsky jednodušší volbu ke stávajícím variantám, jako je například telefonické sjednání nebo fyzická návštěva pobočky.



Předmětem online pojištění domácnosti prostřednictvím internetu na webových stránkách České spořitelny jsou jak movité věci tvořící zařízení bytu, tak i věci "nemovitého" charakteru typu vestavěného nábytku či technického zabezpečení bytu. Doplňkově je možné sjednat pojištění odpovědnosti za škodu v běžném občanském soužití, včetně např. vytopení souseda nebo způsobení nehody na kole.

 

Celý na míru vyvinutý systém je postaven na technologii MS Framework 3.5 s využitím Microsoft SQL Server 2008.


 
  

- Inzerce -

Pomocník pro soulad lidí s přírodou

Plejádu systémů ve firmě Sonnentor nahradil HELIOS Orange


Česko-rakouská firma Sonnentor, jejíž název v překladu z němčiny znamená „slunečná brána“, získala v posledních letech pozici na výsluní českého trhu s čaji a kvalitním kořením. Svůj raketový úspěch staví na výsledcích ekologického zemědělství.

  

- Inzerce -

Informační systém QI přináší zajímavá řešení s dlouhodobými přínosy

QIPřesné aktuální informace a optimálně nastavené procesy jsou zásadními konkurenčními výhodami pro každou společnost. Získáte je s QI, které funguje jako informační páteř podniku. Jedná se o český komplexní systém složený z 31 modulů zaměřených na nejrůznější firemní agendy a úseky. Vy pak využijete pouze to, co sedí Vašemu podnikání. A to doslova, protože QI je připravené na většinu oborů.