facebook LinkedIN LinkedIN - follow

Oficiální aplikace SAP na Apple iTunes Store

S rostoucím počtem uživatelů pracujících mimo kancelář roste i poptávka po mobilních aplikacích pro přístup k firemním datům. Možnost pracovat kdykoliv a odkudkoliv se stává prioritou i v oblasti podnikových informačních systémů. Společnost SAP proto vytvořila klientskou aplikaci pro mobilní zařízení se systémem iOS (iPhone, iPod, iPad), která umožňuje pracovat s informacemi ze SaaS (software as a service) řešení SAP Business ByDesign. Mobilní aplikace byla vytvořena zejména pro střední podniky a je k dispozici zdarma na Apple iTunes Store pro všechny zákazníky využívající SAP Business ByDesign FP 2.5.Současná verze aplikace osloví primárně vedoucí pracovníky a obchodníky, kteří potřebují okamžitý přístup k aktuálním informacím přímo „z terénu“. Ze svého iPhonu mohou okamžitě schvalovat, připomínkovat či zamítat plánované platby, interní dokumenty či vytvářet objednávky. Samozřejmostí je přístup k záznamům z CRM modulu – informace o zákaznících, zaměstnancích i aktuálních úkolech tak budou mít stále po ruce. Aplikace komunikuje také s modulem skladu a zobrazuje aktuální stav zásob s možností rezervace či zadání nové objednávky.

 

Nadcházející verze aplikace bude podporovat i další mobilní platformy a rozšíří nabídku funkcí a podporovaných scénářů. Plánována je také podpora začlenění obsahu třetích stran do nabídky aplikace.

 

Aplikace je k dispozici pro všechna iOS 3.1.3 (a vyšší) zařízení. Veškerá datová spojení jsou realizována zabezpečeně přes https. Pro uživatele SAP Business ByDesign feature pack 2.5 je aplikace k dispozici na iTunes.


 
  

- Inzerce -

Jak na řízení dat?

PCSBezpečnostní rizika se stále zvyšují. Tím spíš, že mnoho zaměstnanců díky současné situaci přešlo na práci z domova. Důraz na problém zabezpečení potvrzují i tři poslední studie nezávislé analytické společnosti Gartner.

  

- Inzerce -

Úsměv namísto podpisu a robot na místě prodavače

IT Systems 11/2020V novém vydání IT Systems se věnujeme trendům v digitalizaci bankovnictví a finančního sektoru, který je sice vnímán jako velmi konzervativní odvětví, ale ve vztahu k informačním technologiím patří naopak mezi ty nejprogresivnější. Tlak konkurence i nebankovních institucí a požadavky zákazníků totiž nutí celé odvětví, aby přijímalo nejnovější technologie.