facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> IT Projekty - 4. 10. 2022 - Ing. Lukáš Grásgruber

Ocenění pro ELKO EP za projekt digitaliza­ce výroby pomocí řešení ABRA Gen

ELKOSpolečnost ELKO EP se stala vítě­zem Ceny za Průmysl 4.0, kterou již potřetí udělil Svaz průmyslu. Porota soutěže ocenila, jak nasazení systé­mu ABRA Gen umožnilo společnosti ELKO EP plnou digitalizaci výrobního procesu včetně možnosti sledovat a kontrolovat materiál a komponenty na skladě, výrobu a kompletní identifikaci výrobků až k zákazníkovi.„Jsme moc rádi, že implementace našeho systému pomohla ELKO EP nejen k vítězství, ale hlavně k tomu, aby firma lépe fungovala. Digitalizace do oblasti průmyslu proniká postupně. Je ovšem jasné, že nasazení informačních systémů a technologií bude pro úspěch výrobních firem nezbytné. A náš systém je zde právě k tomu, aby jim v této transformaci pomohl,“ řekl k úspěšnému projektu Petr Vojta, obchodní ředitel ABRA Software.

Informační systém ABRA Gen, určený pro velké a střední firmy, umožňuje řídit chod firmy od organizace obchodní činnosti přes řízení zásob, výrobu, poskytování služeb až po vedení účetnictví, reporting a podporu rozhodování. ABRA Gen umožňuje spravování všech klíčových oblastí řízení firmy v rámci jednoho systému. Přináší také úspory díky automatizaci ruční práce a uvolnění lidské síly pro činnosti s vyšší přidanou hodnotou.


 
  

- Inzerce -

Lepší je být bohatý a zdravý...

IT Systems 11/2022Aktuální vydání IT Systems vás zavede do světa peněz, které necinkají, ale přesouvají se mezi účty díky novým metodám placení. Je to další proces, který lze díky chytrým digitálním technologiím zefektivnit. Modernizace platebních metod a souvisejících služeb zajímá firmy v oblasti e-commerce, ale i klasický retail a další obory.

  

- Inzerce -

Bez ERP systému by ve výrobě nastala 100% provozní slepota

Za digitální proměnou podniků vždy stojí inteligentní software, který dokáže řídit a automatizo­vat všechny firemní procesy. Platí to i v případě významné moravské výrobní firmy ELKO EP, která se řadí mezi přední světové výrobce elektronických zařízení pro domovní, office a průmyslové automatizace.