Aktuality -> Hardware - 11. 11. 2009

Nový děrovací systém pro Océ CS665 Pro

Nový in-line děrovací systém MultiPunch automatizuje důležitý krok při tvorbě různých druhů vazeb, čímž redukuje čas potřebný pro tvorbu publikací jako jsou katalogy, kalendáře, učební materiály nebo brožury na polovinu. Produkční stroj Océ CS665 Pro nyní podporuje 8 různých finišerů, které se mohou vzájemně spojovat ve 24 kombinacích. MultiPunch spojuje tisk a děrování pro několik typů vazeb do jednoho kroku. Umožňuje provádět děrování pro nejčastěji používané vazby při plné rychlosti tisku. V evropské verzi pro formáty A4 nabízí toto zařízení výběr z osmi operátorem vyměnitelných raznic, které podporují následující druhy vazeb:


  • Vazba volných listů (2 nebo 4 kulaté otvory)
  • plastová hřebenová vazba (20 nebo 21 obdélníkových otvorů)
  • drátěná kroužková vazba (23 nebo 34 kulatých otvorů)
  • vazba VeloBind (12 kulatých otvorů)
  • spirálová vazba (43 kulatých otvorů)

Všechny externí kontroléry - Océ PrismaSync, EFI a CREO plně podporují nový MultiPunch. Navíc, ve spojení se softwarem Océ PrismaPrepare dostane uživatel přesný náhled, jak bude děrování na stránkách vypadat a může lehce opravit dokumenty ještě na obrazovce monitoru před samotným tiskem.
Nový MultiPunch lze kombinovat s následujícími finišery do pěti různých konfigurací: sešívací finišer FS521, skládací jednotka FD503, velkokapacitní zásobník LS505, vazba V1 SD506 a vazba V2 PB502.


 
  

- PR -

Jak dostat výrobu pod kontrolu aneb realistické plánování v praxi

Registrujte se na odborný workshop, který vám udělá jasno v tom, jak efektivně řídit kapacity a termíny ve výrobě, jak snížit rozpracovanou výrobu, jak reagovat rychle na neočekávané změny, jak simulovat plány a rozvrhy… Setkejte se s experty na plánování a rozvrhování výroby s dlouholetou praxí. Zástupce výrobní firmy se s vámi podělí o praktické zkušenosti s plánováním a rozvrhováním v APS.

  

- PR -

Predikce vývoje datových center v roce 2026

Datová centra se v roce 2025 dostala do středu zájmu, především díky neutuchající poptávce po výpočetním výkonu. V dalších letech se přitom bude měnit jak náš pohled na datová centra, tak jejich fungování. Následující trendy naznačují, jak bude tato transformace v roce 2026 vypadat v praxi.