facebook

Nové verze Kentico 12 vylepšuje personalizaci obsahu a jeho publikaci v různých zařízeních

Kentico SoftwareBrněnská společnost Kentico Software oznámila novou verzi svého systému pro správu obsahu webů a e-shopů Kentico 12. Produkt nově umožňuje efektivnější personalizaci obsahu a nabídek na míru s využitím technologií umělé inteligence. Obsah je navíc pomocí nové API možné snáze publikovat v různých komunikačních kanálech z jednoho místa.„Světoví marketéři už dávno pochopili, že bez obsahu šitého na míru, kterým by své zákazníky oslovili ve správný čas a přes správné zařízení, v dnešní konkurenci uspějí jen těžko. S rostoucím počtem komunikačních kanálů a větším množstvím dat o zákaznících, které jsou k personalizaci potřeba, je prakticky nemožné vše zvládat bez pomoci umělé inteligence,“ vysvětluje David Komárek, Product Owner v Kentico Software.

Právě z těchto důvodů se Kentico rozhodlo propojit s řešením Recombee, které využívá strojové učení pro doporučení obsahu na základě profilu zákazníka. Nástroj získává informace o chování návštěvníka na konkrétních webových stránkách a o jeho předchozím nákupním chování v daném e-shopu ze systému Kentico a na jejich základě zákazníkovi sám nabízí další produkty. Kromě návrhů a doporučení na koupi dalších produktů bude možné Recombee v rámci systému Kentico využít také k zobrazení personalizovaného obsahu dle konkrétní fáze nákupního procesu zákazníka.

Kentico už Recombee využívalo dříve ve svém CaaS (Content-as-a-Service) produktu Kentico Kontent, který slouží ke správě veškerého obsahu z jednoho místa. A to v celém životním cyklu obsahu – od jeho tvorby přes publikaci až po vyhodnocení úspěšnosti a optimalizaci. Z Kentico Kontent vychází druhá novinka Kentico, kterou je nový modul pro publikování obsahu z jednoho místa do různých zařízení prostřednictvím API. Ta přináší pokročilé funkce, mezi které patří například vestavěná Content Delivery Network (CDN) nebo široká nabídka vývojářských kitů (SDK) pro ty nejvyužívanější programovací jazyky (např. Java, .NET, PHP nebo Ruby).

„Nový modul automaticky nahrává veškerý obsah vytvořený v Kentico EMS do vybraného projektu v Kentico Kontent. Odtud je ho pak možné dále spravovat a publikovat v jakémkoli zařízení – od aplikací přes smartwatches až po virtuální realitu,“ uvádí David Komárek.


 
  

- Inzerce -

Tasha pomáhá s plánováním rozvozových tras nejen firmám zasaženým pandemií koronaviru

SolvertechKaždá firma, která řeší rozvoz zboží k zákazníkům nebo na pobočky, nutně řeší základní otázky dopravy. Jak vše naplánovat, jak nejlépe vytížit auta a řidiče tak, aby náklady na dopravu byly minimální a přitom zboží bylo vždy přemístěno na dané místo včas.

  

- Inzerce -

Začněte prodávat online

Jak na e-shop do 10 dnů?


ABRAOslabuje váš byznys ztráta osobního kontaktu se zákazníky? Nyní je čas definitivně se rozhodnout pro spuštění prodeje online. V situaci, kdy není, ať už z jakéhokoliv důvodu, možné prodávat zboží zákazníkům přímo, je investice do e-commerce rychlou cestou, jak minimalizovat případné ztráty.