facebook LinkedIN LinkedIN - follow

Nové podnikové produkty a strategie Sun

Sun Microsystems oznámil dostupnost softwaru Sun Role Manager (dříve Vaau RBACx), který umožňuje zákazníkům automatizovat a optimalizovat zajištění shody s předpisy pro řízení přístupu, což zpravidla bývá obtížný, složitý a manuální proces. Aktuální informace o produktech pro správu identit, vyvíjených v rámci open source, najdete na webových stránkách www.opensso.org a www.opends.org.
Sun také představil svou strategii podnikového řízení, správy rizik a zajištění shody (Governance, Risk and Compliance, GRC), která má pomoci podnikům lépe spravovat identity, audity a zajištění shody. Kromě rozšíření svého portfolia o Sun Role Manager počítá Sun s uvedením významných nových produktů pro celou oblast správy identit v příštích 12 měsících. Ucelené portfolio pokryje všechny aspekty správy identit, včetně správy přístupu, federace, zabezpečení webových služeb a funkcí auditu.


Technologie Sunu pro správu uživatelských rolí a identit v podniku poskytují zákazníkům ucelené řešení pro zjednodušení procesů řízení přístupu, zvýšení efektivity auditu a snížení nákladů spojených s plněním požadavků v oblasti GRC. Produkty Sun GRC pomohou podnikům lépe spravovat a vynucovat omezení přístupu k aplikacím na základě rolí a oprávnění zaměstnanců. Kromě toho automatizují certifikaci přístupu a pomáhají společnostem dosáhnout větší efektivity ve vykazování shody s předpisy.
Strategie Sun GRC je určena pro společnosti v dynamických prostředích, kde zákazníci, dodavatelé a partneři nepřetržitě spolupracují, uskutečňují transakce a sdílejí informace. Proto umožňuje společnostem kvalitně spravovat jejich datový majetek, podpořit více uživatelů a více informací bez ohrožení zabezpečení.
Sun na vývoji kvalitního portfolia řešení správy identit, které bude založeno na open source technologiích a odpoví na výzvy zákazníků v oblasti GRC, spolupracuje s klíčovými organizacemi a specialisty z oboru. Do rozsáhlé globální sítě partnerů Sunu patří organizace jako Accenture, Deloitte & Touche LLP a PricewaterhouseCoopers LLP. Ty pomáhají klientům po celém světě identifikovat příležitosti a reagovat na ně, spolupracují se Sunem na vývoji řešení a nabízejí ucelenou řadu služeb, včetně poradenství, implementace a podpory.

 
  

- Inzerce -

HPE přináší průlomové řešení pro ukládání dat a doplňuje tak služby HPE GreenLake

HPE GreenLakeSpolečnost Hewlett Packard Enterprise (HPE) představila inovace, které transformují úložiště HPE Storage v softwarově definovanou datovou službu. V rámci tohoto oznámení uvádí HPE platformu, jež naplňuje vizi Unified DataOps pro datová prostředí současnosti, přináší cloudový model provozu všude tam, kde se data nacházejí, a sjednocuje datové operace.

  

- Inzerce -

Webinář: „6 pohledů na bezpečné IT nemocnic“

webinarZaregistrujte se na online webinář, určený nejen IT managerům nemocnic. Dozvíte se v něm vše o zabezpečení uživatelských identit, vícefaktorovém přihlášení či ochraně infrastruktury a cloudů. Akce se koná v úterý 25. května, od 10:00 do 11:30 hod.

Helios
- inzerce -